"LiBus"

Bydgoszcz

Opinie o "LiBus"

Jestem nauczycielką. Z firmą LiBUS.pl ( usunięte przez administratora )współpracuję od wielu lat, firma jedynie zmieniła nazwę z Usługi Transportowe. Firma rzetelna i dbająca o bezpieczeństwo przewozów. Auta zawsze czyste i zadbane. Przez wiele lat oferują najkorzystniejsze ceny w regionie, jeśli sami nie mają wolnego auta - pomagają poszukać innego przewoźnika i wynegocjować dobrą cenę. Z tymi samymi kierowcami spotykam się od lat - widocznie nie jest tak jak oczernia poprzednik skoro pracują tak długo. W Bydgoszczy nie znam lepszej i pewniejszej firmy transportowej.

Bodzio

Wcześniejsze opinie o firmie \" LiBus \" to ściema. prawda jest całkiem inna. Firma jest nowym przedsiębiorstwem transportowym na polskim rynku działającym od zeszłego roku 2010, a nie jak napisali na swojej stronie www.od kilkunastu lat,( usunięte przez administratora ) Nie polecam z korzystania z usług tej firmy, ani podjęcia pracy w niej.

Zostaw opinię o "LiBus" - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "LiBus"