BONEKS s.c.

Piekary Śląskie

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o BONEKS s.c.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BONEKS s.c.

olo

Jeżeli szukasz firmy gdzie nie płacą nadgodzin i za soboty oraz lubisz być obgadywany nie wspominając o zabranych pieniądzach i nie zwracanych gdy wyłożysz to jest to firma dla ciebie.

Były pracownik
@olo 04.04.2016 20:49
Jeżeli szukasz firmy gdzie nie płacą nadgodzin i za soboty oraz lubisz być obgadywany nie wspominając o zabranych pieniądzach i...

Pracowałem kiedyś w tej firmie i zawsze było rzetelnie wypłacane wynagrodzenie i nadgodziny, czasem były jakieś zgrzyty ale to jak w każdej robocie, ogólnie atmosfera była ok firma rodzinna. Jeżeli ktoś wystawił taką opinię to podejrzewam że musiał zajść za skórę pracodawcy.

admin

Uważasz, że internet potrzebuje prawdy o firmie BONEKS s.c.? Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o BONEKS s.c. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BONEKS s.c.