P.P.H

Bydgoszcz

Opinie o P.P.H

Jobs

Wymagania z kosmosu za niewielkie pieniądze. Szef spoko ale chytrus inwigilacja pracownika na każdym kroku, a do tego zarobki do bani, nie wiele odbiegające od zasiłku dla bezrobotnych. Czyli typowy wyzysk nowobogackich za małą kasę. Ogólnie atmosfera dobra ,fajna ale co z tego jak kasa mała. W mojej opinii ,ogólnie firma taka jak większość [usunięte przez moderatora] obiecujący złote góry i nic poza tym. Nie doradzam wyboru tej firmy ze względów finansowych i wymagań jakie stawiają pracownikowi za te psie grosze.

Zostaw opinię o P.P.H - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H