AGROPASZ Sp. j.

Włoszczowa

Opinie o AGROPASZ Sp. j.

tutek

firma solidna,kolega który tam pracuje nie narzeka tylko wymagaja solidności i trzeba się uczyć bo rolnictwo teraz to skomplikowana sprawa bo oferuja mase nowości

pracownica

Są to podstępni nieludzcy wykorzystywacze pracowników. Co chwila oszustwo na czymś...

tymon
@pracownica 11.06.2017 10:34

Pracuje u nich 18 lat, obibok sie nie utrzyma, zarobki dobre i dodatkowe premie za dobre wykonanie. A pracownica jedna i na pewno sie nie skarzy i nie napisałaby tej opinii

Endriu

Proszę o informację na temat tej firmy ? Czy warto złożyć tam cv ? Jakie są zarobki ? U klientów którzy tam coś kupywali nie ma ona zbyt dobrej opinii. Jest to mała firma , więc obawiam się że płace również są minimalne ?

Zostaw opinię o AGROPASZ Sp. j. - Włoszczowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AGROPASZ Sp. j.