Opinie o Expateam w Zgorzelec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Expateam. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Expateam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expateam w Zgorzelec

Do gorący temat

Ta Spółdzielnia pomogła przede wszystkim sobie. Jest sama dla siebie nie dla członków, i tak to prowadzą by w głowach mieszać a zysk im się zgadzał. Raz działają jak firma, raz jak spółdzielnia, zależy jak im pasuje. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@XXXXX a pracowałeś rownież w innych lokalizacjach? Możesz napisać, jak tam prezentowała się sytuacja? Gdzie pracowało Ci się najlepiej? Konkrety pomogą innym osobom, które szukają pracy.

Gorący

W jakich krajach Expateam ma roboty uzgodnione, nic mnie mogę znaleźć.

Gorący

Jaki jest powód, że zupełni nikt nie [pisze nic na forum? Czyżby pracowało się tak dobrze, iż nikt nie pisze? Pochwalcie się co słychać w firmie, może jakieś nowe zdarzenia?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Expateam spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Patrycja

Jak wygląda kontakt z firma po wyjeździe na kontrakt w razie problemów?

BUS
@Patrycja

Cześć dojarze. Składka roczna to 100zł. nic więcej. Mieszkanie jest gratis , transport busem też . Bus jedzie co tydzień z Torunia przez Poznań lub Szczecin na dojarnie. Jestem tym dojarzem , który jest zadowolony ze współpracy z EXPAT. dlaczego? sam jestem osobą , Która wyrzuca pseudo chętnych do pracy. Jeżeli masz problem alkoholowy lub inny , zostań w domu i nie opisuj bzdur . Fakt , działalność konto walutowe itd. Kwestia wyboru. Procuję kilka lat i widziałem takie scenki z ludzmi , że nikt sobie nie wyobraża..... Oczekiwania co do stawki takie jakby doił przez kilka lat , a fachowość BURAKA. Wtorkowa scenka z busa .. wsiada czerwony na pysku , mówi że jest wczorajszy bo pożegnanie, na stacji paliw pyta kierowcy czy może piwko wypić w busie - ZAKAZ. To nic, na następnej stacji paliw jest przyłapany na kupnie ćwiartki wódki. W Kołbaskowie PIJANY ale bardzo grzeczny, zostaje wypakowany z bus i pozostawiony sam sobie. RUMUNI już przy nim.....

NNNNNN
@BUS

Witam .pracowałem też w tej firmie i wcale nieprawda że bus jest GRATIS .(usunięte przez administratora)Szczerze ODRADZAM

Leon

Każdej firmie można wystawić złą opinię dlatego nie dziwi mnie, że o Expateam-ie tak różnie się wypowiadacie. Wiem jednak z doświadczenia , że jak człowiek jedzie pracować to wraca zadowolony z kasy i z pracy.

Patrycja

Jakie są warunki dotyczące transportu?

Dudek

Mam zamiar jechać do pracy w Niemczech za pośrednictwem Expateam-u i dlatego mam pytanie czy jest praca dla lakiernika?czy coś z branży samochodowej?

Unikać spółdzielni

Do Gorący, szczera rada poszukaj innego pośrednika. Jeśli mówisz po niemiecku nie będzie problemu, jeśli nie to inny na pewno zaoferują lepsze warunki. Inni to znaczy pośrednicy a nie zagmatwane zasady w spółdzielni.

Gorący

Szukam pracy w Niemczech jako mechanik samochodowy. Wiem że Expateam wysyłał do Niemiec ludzi. Może ktoś opisze jak tam było, czy pracowali z nim polacy? Ile można zarobić, jakie kwatery? Wszystko sie może przydać

Zdezorientowany

Mam pytania do osób, które pracują/ pracowali jako dojarze na farmie w Niemczech. Pierwsze się nasuwa samo: Jak to wygląda na prawdę? Zakwaterowanie, dojazd, stawki pieniężne? Ile osób (Polaków) pracuje na farmie razem ? Czy da się tam pracować normalnie ? Czy osoby tam zatrudnione są ciężkie do współpracy tzn, alkoholicy itp, ?

Orfik

Uwaga na nich !!!!!!!!! Można sobie samemu z łatwością znaleźć coś godnego za lepsze pieniądze. I nie jest to trudne

Tadzik

Nie polecam! Obmawiać i ględzić to ja nie będę. Więc krótko. Pracowałem z nimi i już więcej tego błędu nie zrobię. Uważajcie na tą firmę!

Hallo

Jak to wyglada mieszkaniowo tam? Warunki w miare? I ile osób pracuje na jednej farmie tzn Polaków tam zatrudnionych?

mikel

mam okazje wyjechac do niemeic na farme.powiedzcie mi czy oplaca sie jechac i jak wkoncu tam jest?bezplatne zakwaterowanie oferuja i dojazd tylko dzialanosc polska.pracowalem dwa lata w angli na farmie wiec niewiem czy sprobowac tutaj.pozdrawiam

eee

A jak to wyglada z mieszkaniem? Jakieś wposlne miejsce i codzienny dojazd do okolicznych dojarni czy wszystko daleko siebie i mieszkanie przy gospodarstwie? I Ile tak osób łacznie pracuje w jednym? No i jeszcze jedno dojenie 2 razy dziennie po trochu czy 2 grupy?

gewerbiak

Najpierw co wypowiedzi użytkownika: mistzr . Gewerbiak to mój NICK na te, nie określenie sposobu i miejsca prowadzenia działalności gospodarczej. A teraz do:przemm. Miesiąc miesiącowi nie jest równy, średnio miesięczny dochód na czysto to około 1560 Euro. Pięć dni pracy, po 7 godzin. W miesiącu 20 dni. To daje średnio 11 Euro na czysto za godzinę, które przywożę do polski.

gewerbiak

Ja współpracuje Expatemem,już drugi rok. Jak zwykle prawda leży po środku. Jeśli ktoś traktuje współpracę z tą spółdzielnią jak umowę o pracę, licząc że szef wszystko załatwi, opłaci wszystkie koszta, i wypłata wpłynie do dziesiątego, niech w to nie wchodzi !!!. Nie ma sensu, nie zrozumie zasad, nie pojmie rozliczeń, nie podoła trudnością. Niech więc zostanie w Polsce i pracuje na zasadach które zna i rozumie. Co prawda Polskie stawki są jakie są, ale zaoszczędzi nerwów sobie i innym. Natomiast jeśli ktoś traktuje to jak biznes i wie co to znaczy być przedsiębiorcą, zna się na robocie umie dogadywać się z innymi ludźmi w ekipie, to ma szanse całkiem nieźle zarobić. Wiadomo, interesu trzeba pilnować, czyli tak jak wspominałem, jeśli pracowałeś dotychczas na umowę o pracę i chcesz tak dalej, unikaj ekspatemu jak ognia, zrobisz sobie krzywdę. Natomiast ci co w Polsce mają działalności gospodarcze, odnajdą się w spółdzielni. Wypłacają zaliczki, można więc zachować płynność finansową, nie czekając niecierpliwie kiedy klient zapłaci. Można zdobyć kontakty w Niemczech, dogadując się z innymi można skompletować nawet drogi sprzęt,choć fachowcy powinni mieć swój bo co to za fachowiec jeśli sprzętu nie ma. Podsumowując, czytaj dokumenty ze zrozumieniem, poproś o cenniki, a na ich podstawie sam najpierw policz czy się opłaca czy nie bo widzę że ludzie tego nie robią i mają potem pretensje, jak zwykle nie do siebie tylko do kogoś. Po prostu zachowuj się jak przedsiębiorca nie jak pracownik najemny a nie będzie płaczu i zgrzytania zębów. Ja tak robię i jestem zadowolony, na późną jesień i zimę mam pracę w Niemczech przez Ekspatem, której nie miał bym w Polsce w tym okresie, a wiosna i lato to czas gdzie wykonuje prace w Polsce, i cały rok zarabiam bez przestojów sezonowych. Take tym co to pojmują polecam, tym co nie odradzam.

przemm
@gewerbiak

A możesz napsiać ile wyciągasz miesięcznie już po odliczeniu wszystkich wydatków?

lf

jazda traktorem a w rzeczywistosci bedziesz byki doić z jego stałą ekipą która sie zmienia :)

olka54

Witam! Osobiście polecam wszystkim stałe zwiększanie swoich kwalifikacji! Nie ma nic lepszego, niż inwestycja w siebie i w przyszłość! Czasy są ciężkie, pracę utrzymać jest bardzo ciężko, nie ma dobrych zarobków! Dlatego też wszystkim serdecznie polecam naukę w szkole Żak w Zgorzelcu. W ofercie mają pełno bardzo ciekawych kierunków, dwuletnich, rocznych, bezpłatnych! Korzystajcie, postawcie na siebie! Sekretariat mieści się w Zgorzelcu na Warszawskiej, tam gdzie sanepid!

Zostaw merytoryczną opinię o Expateam - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Expateam?

Zobacz opinie na temat firmy Expateam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expateam?

Expateam
1.9/5 Na podstawie 92 ocen.

Expateam