Opinie o Expateam w Zgorzelec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Expateam. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Expateam na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expateam w Zgorzelec

Szukajcie innej pracy, nie polecam (usunięte przez administratora) byliśmy tam 3 dni, zostawiliśmy tam trochę jedzenia, jeżeli chcecie tam pracować, przyda się wam te jedzenie. A pieniędzy i tak nie zobaczycie.

Lolek
@Marek

....no po trzech dniach to rzeczywiście wiarygodny, a to jedzenie to komu zostawiłeś?

@Lolek

Jedz i sam się przekonaj, jak chcesz pracować prawie za darmo.

Nikoś
@Marek

Zwiałeś 3-go dnia - może ze strachu przed uczciwą pracą? Nie ma co mówić, taki fachowiec to wielka strata dla pracodawcy..

patryk
@Nikoś

Pracowałem 4 miesiace dzień w dzień po 10- 12 godzin, nadgodziny zapomnijcie ze placone, przez ten czas zjechalem tylko raz na 4 dni do domu a mial byc system 3 na 1. Nadmiar obowiazkow i brak szacunku przez szefa fermy ( mialem juz 30 w tym roku jak sie nie podoba to (usunięte przez administratora) transport ok ale na koncu proba oszustwa i straszenie ze nie otrzymam pieniedzy za caly miesiac, odzyskalem tylko polowe. Po doswiadczeniach prawie zawsze zlych z expateam, sterwerk i vrespoll polecam szukania na wlasna reke bezposrednio na fermie, pracuje tak juz 3 lata i wiem czarno na bialym co za co i ile place, nie mowiac o korzysciach typu bezproblemowe załatwienie kindergeldow i zmiana klasy podatkowej na 3 (200 euro w kieszeni co miesiac).

@Marek

Ja nie polecam pracowałem kilka miesięcy może to nie długo ale wiem tyle rezygnujesz nie wypłaca ci ostatniego miesiąca mimo prób odzyskania kasy i tak to nic nie dało...przed wyjazdem z nimi wszystko cacy kontakt itp już w trakcie już gorze nie wspomnę o tym ze mieszkałem w kontenerze!!! wiem tyle biorą ponad 15€ od łebka ty dostajesz mniejsza połowę i proszę tez zwrócić uwagę na umowę bo z niej wynika ze jesteś po części udziałowcem w ich spółce i z tego tytułu otrzymujesz wynagrodzenie z którego się rozliczasz tylko ze udział w spółce opodatkowany jest 18 czy 19% a nie tak jak oni każą się rozliczać budowlance na 5% czy rolnictwo na 3% chodzi oczywiście o ryczałt proszę mieć to na uwadze tez gdy się w końcu ktoś dopatrzy to wy dostaniecie po (usunięte przez administratora) nie oni ........pozdrawiam nie polecam tak jak ktoś napisał lepiej samemu sobie poszukać bo roboty jest w brud jak ktoś choć troszkę kuma język

witek

witek

Ciekawy świata

Siemka. Pracował może ktoś na gospodarstwie rolnym przy udoju krów? Jeśli tak to napiszcie wszystko co i jak(zakwaterowanie,płaca its)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Expateam spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
ACBŚ

Witam, szukam poszkodowanych ludzi, przez firmę Expateam, prosze o jakiś kontakt ze soba

ACBŚ

Witam, poszukuje ludzi, których ExpaTeam (usunięte przez administratora) prosze o jakieś namiary do siebie, dziękuje

Zbyszek

Kto jest właścicielem firmy expateam jak mniej wiecej wiecie kto jest, prosze o ich imiona

Kolega
@Zbyszek

Dziwne, że pytasz o to na forum zamiast zajrzeć do bazy KRS. Wolisz opierać się na tym, co ci napisze jakiś anonimowy Franek lub Janek zamiast samemu sprawdzić na stronie prowadzonej przez ministerstwo? Przecież takie informacje odnośnie każdej firmy są dostępne przez internet.

Koks tajski box
@Zbyszek

Witam, @Zbyszek podaj swojego fb, a moze bede mogł Ci jakoś pomoc

Dawid

Współpracę z EXPATEAM oceniam bardzo pozytywnie. Kompetentni, uczciwi, zero problemów z wypłatami. Nie ma do czego się przyczepić.

Gregor

(usunięte przez administratora).debatuja drugi tydzień czy zapłacić pracownikom...kpina i żart NIE POLECAM !!!!!!

BBB

40% to bierze sam Expateam resztę wujek (usunięte przez administratora)i jego (usunięte przez administratora) czyli jak biorą 14euro za godzinę to pracownik ma 7euro wiem bo pracowałem u nich nie polecam unikać jak ognia

tretetete

Pracowalem pol roku,wypłaty mialem placone bez zadnych opoznien i problemu ani razu nie mialem z tym.Natomiast jesli chodzi o pieniadze. Ogolnie agencja dla ludzi ktorzy nie maja innej opcji i pilnie potrzebuja gotowki nikt normlany nie bedzie pracowal za taka stawke za dlugo. A ile sie dostaje na reke to wstyd pisac i znajomymmowic za ile sie pracowalo. A jak ktos sie na duzym zusie to juz wogole. Zarobki ktore widnieja na olx i innych mozna sobie miedzy bajki wsadzic.

Patrycja

@Tadeusz70, czy finalnie zdecydowałeś się na współpracę z firmą Expateam? Jak ją oceniasz? Czy wywiązuje się ona z podpisanej przez Was umowy? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na powyższe pytania i podzielenia się swoim doświadczeniem, gdyż pomoże to osobom również zastanawiającym się nad współpracą z Expateam.

Tadeusz70

Jakiś czas temu dostałem od spółdzielni Expateam propozycję wyjazdu na budowę do Niemiec razem z całą brygadą elektryczną. Poczytałem sobie na forum i ogarnęły mnie wątpliwości. Niektóre osoby narzekają na tę firmę i choć są to najczęściej dojarze a nie elektrycy, to ostrożność nie zawadzi. Zadałem sobie trud sprawdzenia tej firmy w takich miejscach jak KRS, Krajowy Rejestr Długów, Rejestr Skazanych, a nawet rejestr agencji pracy w Polsce i w Niemczech. Sporo można znaleźć w necie, a niektóre sprawy można wywnioskować. Moje wnioski są następujące: Expateam istnieje od 12 lat, ma cały czas ten sam zarząd, siedzibę zmienili tylko 1 raz 2 lata temu, sprawozdania finansowe są publikowane na bieżąco, wykazują dochody, płacą podatki i wypłacają dywidendy swoim członkom, nie mają żadnych zaległości finansowych, długów ani spraw sądowych, nie figurują w rejestrze długów, nigdy nie zostali pozwani do sądu przez żadnego pracownika, firma nigdy nie otrzymała żadnej sankcji za sprawy pracownicze czy ubezpieczeniami społecznymi. Nie znalazłem nic, co byłoby oparte na faktach i świadczyło na niekorzyść tej firmy. Jeżeli brać pod uwagę fakty, to ta firma jest bez zarzutu.

Patrycja

@Ulka, jeżeli posiadasz doświadczenia związane z pracą w tej firmie to zachęcam Ciebie do podzielenia się swoją opinią na temat tego jakim pracodawcą jest Expateam. Na jakich warunkach zatrudnienia pracujesz w firmie? Czy spełniają Twoje oczekiwania? Twoja wypowiedź może okazać się pomocna dla osób zainteresowanych pracą w Expateam.

Ulka

Na taką robotę się decydujecie a teraz narzekanie? O co chodzi?

Dojarz 2k16mykmyk

Nie polecam ! Na dojarnie .. Jeśli masz zus mały tzn ten przez dwa lata hmm to jako tako zależy gdzie trafisz na jaka farme z kim będziesz bo ludzi różnych trafisz .. po trzecie nie ma tak że masz ustalone 7euro za h tylko np od litrów albo widzimisię agencji i niby masz mieć 6.50 A potem masz 6 bo sramto tamto ... co do zjazdów też zależy jak się dogadasz jak któryś nie przyjedzie to Ty masz zostać nie zostaniesz to zastraszanie że kasy nie dostaniesz itp A poproś o zjazd bo się źle czujesz to już WGL masakra tak mówię o lechu i jego przydu**pasie... ogólnie nie polecam !!

@Dojarz 2k16mykmyk

Praca na dojarni w ogóle nie jest do polecania, bo robota jest ciężka, brudna, śmierdzi, do tego wszędzie te krowy. Jak ktoś ma lepszy pomysł na siebie to dojarnię radzę omijać z daleka. Ale jeżeli ktoś nie ma to tenże Lechu przygarnie człowieka i da zarobić na warunkach nie gorszych niż gdzie indziej. Ludzie, którzy chcą pracować i na których Expateam może polegać są przez kierownictwo szanowani i spółdzielnia dba o nich.

Patrycja

Bardzo was proszę o przestrzeganie forum gowork. Posty, które nie przestrzegają regulaminu są po prostu usuwane - na przykład takie, które mają na celu obrażenie kogoś, lub zawierają wulgaryzmy. Załączam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin Pamiętajcie również, aby dodawać merytoryczne wypowiedzi, pomagamy w ten sposób osobom, które szukają zatrudnienia. Kto podpowie jak pracuj się obecnie w Expateam? Polecacie?

hih

Przecież tacy monterzy rusztowań co są poszukiwani do pracy w Niemczech mogą liczyć na na prawdę wysokie zarobki, bo oprócz podstawy zawsze jest jeszcze szansa na uzyskanie odpowiedniej premii. A bonusy?

Niemiro
@hih

Jacy monterzy rusztowań? Pytałem w tej firmie o pracę dla monterów rusztowań i odpowiedziano mi, że oni nie zatrudniają i nigdy nie zatrudniali żadnych monterów rusztowań. Ktoś tu chyba cos pomylił.

Czy ktoś mógłby napisać kilka wskazówek. Jak się pracuje w tej formie? Czy macie dobre roboty?

Patrycja

Pytałam o to już wcześniej @dogorącytemat, @NWM, pracowaliście w różnych miejscach, do których wysyłał was Expateam? Czy tylko w jednym? Wydaje mi się, że nie ma co od razu przesądzać o losie tej firmy opierając się tylko na jednym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Expateam - Zgorzelec

• Jak się pracuje w Expateam?

Zobacz opinie na temat firmy Expateam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expateam?

Expateam
1.9/5 Na podstawie 92 ocen.

Expateam