Opinie o acrobat Personaldienstleistungen GmbH w Achern

acrobat Personaldienstleistungen GbmH

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o acrobat Personaldienstleistungen GmbH w Achern

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z acrobat Personaldienstleistungen GmbH? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w acrobat Personaldienstleistungen GmbH. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

pracownik Nowy wpis

w moim przypadku gdy zapytałem się, czy coś się zmieni w stawce płacowej gdy zrobie Qualifikation (paro miesięczne szkolenie na zestaw maszyn) potencjalnie nowe stanowisko wiąże sie z dużym stresem i wymaganiami ze strony firmy w której pracuje. Od acrobat usłyszałem odpowiedź że to jest moja sprawa na jakim stanowisku pracuje i oczywiście ani centa więcej nie dostane w razie zmiany stanowiska. Ponadto podsumowali to tak ..." powinienem być wdzięczny za to że sam sobie podnosze kwalifikacje, bo przecież to moje doświadczenie życiowe...". Moja odpowiedź jest następująca rozwój jest możliwy ale żadnych profitów nie oczekuj.

Ol Nowy wpis

Acrobat w Achern bardzo się zmienił, na niekorzyść. Nie jest to tylko moja opinia. Od kiedy pana Lepolda nie ma, jest kilku beszczelnych młodych gogusiów, którzy traktują nas - pracowników - Leiharbeiter, jak śmieci: z arogancją, wyższością. Przykłąd, jeden z wielu: Przekładałem 2 razy wyrwanie zęba, by niekolidowało to z pracą. Za 3. razem sie nie udalo i musiałem jednodniowe zwolnienie z pracy wziąć. Z tego powodu w biurze byli bardzo niezadowoleni i beszczelni. A zwrotu pieniedzy za robocze obuwie nie otrzymalem. Nie polecam, bo stracilem cierpliwosc. To, że dla nich jestem tylko Polakiem, nie oznacza, ze można mnie okraść z godności.

Staszek

czy firma normalnie funkcjonuje? Może ktoś ma jakieś informacje i mógłby się nimi podzielić?

Spawacz

Podczas rozmowy, mowiono o innych stawkach, o sowitych podwyżkach o mieszkaniach lub pokojach z telewizja i internetem. Niestety sowita podwyzka jak sie okazuje po przepracowanym miesiacu to 0.17 centa brutto na godzine. Mieszkanie smierdzace brudne bez telewizji i internetu. Szef wykrecil sie ogonem kiedy przypomnialem mu o innych warunkach jakie ze mna ustalał. Niechcacy wygadala sie Polka ktora kontaktuje sie z pracownikami. Porażka

Elektriker

Witam, Jestem ponad 3 miesiące w DE, jest to moja pierwsza agencja i póki co jestem zadowolony. Wypłaty wpływają na czas i wszystko się zgadza. Nawet jak niemiecki urząd podatkowy zmienił mi klasę podatkową z powodu przeprowadzki to firma dała mi znać i pomogła (wypełnienie odp.formularza) powrócić do korzystniejszej trójki. Polecam dla szukających stałego miejsca pracy i ładnych krajobrazów -Schwarzwald. Zlecają też na swój koszt badania lekarskie i są skorzy do pomocy w we wszelkich formalnościach. Pozdrawiam

volk
@Elektriker

badania lekarskie sa na twoj koszt, w koncu jestes ubezpieczony z chwila podpisania umowy!!

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

acrobat Personaldienstleistungen
@Zainteresowany

Dzien dobry, pracy mamy duzo. W jakim zawodzie poszukuje Pan/Pani zatrudnienia? Prosze przyslac nam CV a my odezwiemy sie do Pana/ Pani. Pozdrawiam Katharina Swierkot

wallab

Rozczarowałem się firmą Acrobat, wszystko było fajnie fajna kwatera praca też niczego sobie aż przyszedł dzień wypłaty rozpacz w polskich firmach zarobisz więcej... pracowałem juz w kilku firmach i nigdy nie widziałem tak małego zarobku miesięcznego jak w firmie Acrobat... typowe oszustwo ale za to mają dobrą wymówkę "to tylko ten miesiąc ma pan taką wypłate teraz bedzie wzrastająca stawka" a wiec sumując praca niczego sobie ale zarobki opłakane oszukuja na kazdym euro... wiec nie polecam jesli chcesz zarobić..

acrobat Personaldienstleistungen
@wallab

DATA od 13.06. 25.07. 13.09. 13.11. 13.01. 13.03. 9,49 € 9,49 € 9,49 € 9,49 € 9,49 € 9,49 € Dodatek Branzowy - € 1,42 € 1,90 € 2,85 € 4,27 € 4,75 € Rasem 9,49 € 10,91 € 11,39 € 12,34 € 13,76 € 14,24 € Tak a nie inaczej miala sie rozwijac Pana wyplata. I tak zostalo to Panu wytlumaczone. Niestety na Gruppie podatkowej 1 nie zarabia sie duzo na poczatku. Mieszkanie jest u nas platne. O tym poinformowalismy Pana tez przed przyjazdem. (Nawet prze e-mail) Nie ma zadnej mowy o oszukiwaniu.

Honorata

@77kwiecinski.m@gmail.com, myślę, że najlepiej zgłosić się z CV bezpośrednio do firmy, która Cię interesuje. Aplikowałeś już do pracy w acrobat Personaldienstleistungen GmbH? Jak przedstawia się współpraca z tą firmą? Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz dojazd do pracy?

77kwiecinski.m@gmail.com

Poszukuje pracy jako lakiernik meblowy posiadam kilkuletnie doswiadczenie a czy to bedzie to ta agencja czy inna no coz zawsze sa jakies niedopowiedzenia z kazdej strony a za mieszkanie trzeba placic bo malo ktora agencja pracy daje mieszkanie za free

Witam pracowałem w dwuch abacentach ,niepolecam rzadnego pieniadze na granicy oplacalnosci.

Breslauer62

Acrobat Personaldienstleistungen GmbH - Achern. Jak w krótkich słowach zawrzeć wszystkie wrażenia jakie mam po roku współpracy z tą agencją?Jestem w Niemczech prawie trzy lata,pracowałem w kilku miejscach zatrudniany przez polskie i niemieckie agencje pośrednictwa z różnym skutkiem,często negatywnym kiedy np. skierowano mnie do pracy niezgodnie z kwalifikacjami i po 2 dniach albo po tygodniu musiałem wracać do kraju.Własnie ponad rok temu gdy szukałem pracy zadzwoniła do mnie bardzo sympatyczna Pani Katarzyna z ofertą pracy ale odmówiłem - oferta była z Badenii\daleko,1000 km do domu\a ja właśnie otrzymałem nowej pracy w Hesji.Jak się szybko okazało - kolejna pomyłka,ale nie chciałem już kolejny raz wracać i zadzwoniłem do Pani Katarzyny ze swoim problemem.Chociaż byłem przekonany,że nic z tego nie wyjdzie.Jakie było moje zaskoczenie,że pół godziny po moim telefonie miałem decyzję iż mam jak najszybciej stawić się w Achern,a praca i mieszkanie są załatwione.Jestem tu już rok i naprawdę nie rozumiem tych negatywnych opinii powyżej.Umowę mam jasno sformułowaną,co dwa miesiące podwyżka przez 9 miesięcy\aktualna stawka nawet wyższa niż wynikająca z umowy\.Zarabiam przy gwarantowanych 152 godzinach miesięcznie - około 2300\ostatnia wypłata\euro netto minus 325 euro za mieszkanie,co uważam za przyzwoitą płacę jak na warunki płacowe w Niemczech dla Polaków\,a muszę napisać,że pracowałem już za 1400 euro i za miejsce w 2-osobowym pokoju płaciłem 375 euro.Teraz mieszkamy w dwie osoby w 3-pokojowym mieszkaniu.Pracuję zgodnie z kwalifikacjami w przyjaznej firmie.Jeśli mam jakiś problem zawsze mogę zwrócić się do biura Acrobat.Kiedy mój samochód miał awarię - zorganizowali mi dojazd do pracy na czas naprawy.Owszem,były drobne problemy na początku naszej współpracy z różnych powodów.Większość wynikała jednak albo z mojej nieperfekcyjnej znajomości języka,albo z niedokładnej znajomości przepisów.Mam nadzieję pracować tu jeszcze przez kilka lat do emerytury.Szczerze tą firmę polecam.

MOMO

TO TEZ NIE TAKIE DUZE PIENIADZE BEZ NADGODZIN TO A MIESZKANIE ODLICZYC TO 300E SIE PRZEJJE NO ZOSTANIE 1130E PRZEJAZD DO POLSKI J APLACILEM MNA MAZURY 380ZL W JEDNA STRONE I TYLE SAMO POWROT 180E WYCHODZI TO ZOSTANIE 950E TO JAKIES OK 5TYS NA POLSKIE TO JESZCZE MNIE ZOSTAWALO 600 DO 700E MIESIECZNIE WIEC TO TROCHE ZA MALO ZJECHALEM PO NOWYM ROKU BEDE SZUKAL BARDZIEJ PLATNEJ PRACY JAK RZAD POLSKI CZEGOS NIE ZMIENI A SIE ZANOSI JAK KTO PRZEKROCZY 7700E ROCZNIE ROZLICZENIE PODATKU W NIEMCZECH TEZ BEDZIE I W POLSCE OD KIEDY TA USTAWA WEJDZIE JESZCZE W NECIE NIE PISZA TO MA OBOWIAZYWAC POLAKW PRACUJACYCH W NIEMCZECH ANGLI DANII ORAZ W NORWEGI CIEKAWIE SIE ZACZYNA OT SZUKAJA 500 PLUS KOSZTEM PPOLAKOW Z ZAGRANICY JA OBECNIE PRACUJE NA NIEMIECKIEJ UMOWIE Z AGENCJ DALI MNIE 9,88E BRUTTO 200EDIETY ORAZ 152 GODZINY MIESIECZNIE MOZNA SOBIE WYLICZYC ILE ZOSTAJE MALOOOOO

22021455477

Witam Panie Pawle, szkoda ze nie dodal Pan ze wlasciwie na reke mial Pan okolo 1730, 00 Euro. Oczywiscie koszty mieszkania w wysokosci 350,00 EUR musial Pan poniesc sam i zostal Pan o tym poinformowany. W naszej Firmie pracuje bardzo duzo Polakow i jeszcze nie zdarzyl nam sie taki przypadek jak Pana. 1730,00 EUR na reke jest dobra miesieczna wyplata. Jestem osobiscie bardzo zawiedziona. Nie oszukujemy nikogo i nie obiecujemy zlotych gor. Z jednym ma Pan racje: pierwsze mieszkanie bylo naprawde do niczego.. i zaraz po Pana reklamacji poruszylismy niebo i ziemie ( i pomimo ze byla to niedziela to my i nasi polscy pracownicy, ktorym do tej pory jestem bardzo wdzieczna) i juz na drugi dzien mogl sie Pan przeprowadzic na inne, lepsze mieszkanie.

RAF
@22021455477

Witam, proszę o kontakt mailowy do mnie rafalkonieczny@onet.pl pozdrawiam

Cobayaschi

Uwaga. Ludzie nie dotrzymują słowa. Pod żadnym względem. Pracuje tam nawet Polska ktoa traci jasność zrozumienia kiedy chodzi o finanse. Nie polecam. Mieszkanie syf Pieniadze maxymalnie male, nawet 9 euro nie wychodzi na godzine. Kazdy kto odchodzi odchodzi oszukany, bo mówia inaczej, a pózniej wykrecaja kota ogonem. Ja za 161 godzin pracy jako spawacz 5 kategorii z Niemieckim po machlojkach wyszlo mi 1380 euro netto. Nie polecam szczerze.,

IJ

Nie słysząłem jakoś szczególnie dużo o acrobat Personaldienstleistungen GmbH i nie wiem czym się zajmują, rozumiem, ze to agencja pracyz ogłoszeniami?

Zostaw merytoryczną opinię o acrobat Personaldienstleistungen GmbH - Achern

• Jak wygląda rekrutacja do firmy acrobat Personaldienstleistungen GmbH?

Kandydaci do pracy w acrobat Personaldienstleistungen GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

acrobat Personaldienstleistungen GmbH