EKO ELPROM WWW.EKOELPROM.PL

Kraków

Opinie o EKO ELPROM WWW.EKOELPROM.PL

Olek

Witam, poszukuję pracy i zaciekawiła mnie firma EKO ELPROM WWW.EKOELPROM.PL, niestety nie widzę, żadnych aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat aktualnej lub przyszłej rekrutacji do firmy i mógłby mi pomóc?

były pracownik

Firma nie warta polecenia, wyzysk i chamstwo... A szef - szkoda słów. Gburowaty, nieuprzejmy i niechlujny. Brak szacunku dla pracownika - bo każdego można zastąpić jak się coś komuś nie podoba.

Zostaw opinię o EKO ELPROM WWW.EKOELPROM.PL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EKO ELPROM WWW.EKOELPROM.PL