Acclim

Będzin

Opinie o Acclim

enter

Na początku muszę wspomnieć, że ta aż jednoosobowa firma zajmuje się oprócz klimatyzacji również budowlanką. Jeśli chodzi o tą pierwszą działalność, to ten pan zamontował może w swoim życiu ze 3 klimatyzatory i zrobił 4 przeglądy serwisowe, które polegały na przetarciu szmatką obudowy. Do firm zaś wysyła oferty, w których podkreśla swój profesjonalizm i wykwalifikowanych pracowników. Jeśli chodzi o budowlankę to nie zleciłbym temu panu nawet budowy kurnika. Kompletnie na niczym się nie zna, to raz, a dwa, daje rady (wskazówki) jak coś zrobić chłopakom, którzy zrobili w swoim życiu 100 razy więcej gładzi, kafli itp niż on zrobił kup. Oczywiście zatrudnia ich na czarno. Ten pan chcę zostać kierownikiem budowy, lecz zapomniał o tym, że ma ledwie zdaną zawodówkę. Gdyby jeszcze potrafił załatwiać sobie zlecenia, to byłoby nienajgorzej. Ale nie, po co. Lepiej (usunięte przez moderatora)starszą od niego o 10lat, a w zamian, w dowód wdzięczności dostawać nagraną robotę. Praca w tej firmie??? - szczerze odradzam, nawet wrogowi!

Zostaw opinię o Acclim - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Acclim