Biuro Rachunkowe TOTAL Danuta Włodek

Lubin

Opinie o Biuro Rachunkowe TOTAL Danuta Włodek

Firma z Lubina

Najlepsze Biuro w Lubinie. Pełen profesjonalizm. Polecane nie tylko przez klientów ale rownież przez Urzędy.

MAX

Nie polecam. Panie prowadziła Nam pełną księgowość. Zaginęło część dokumentów. Co miesiąc ZUS-y i podatki niewłaściwie policzone. Mąż prowadzący kadry nie szanuje ludzi. Nie polecam. Totalna porażka!!!

Malygasior

Rewelacja! Naprawdę polecam. Jeżeli ktoś ma możliwość pracy w tym biurze niech się nawet nie zastanawia :) Atmosfera pracy bezstresowa. Nie ma wielu tak dobrych szefów. POLECAM!

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe TOTAL Danuta Włodek - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe TOTAL Danuta Włodek