POLHILD

Kobyłka- legionowo -łajski

Opinie o POLHILD

Agnieszka

@Ziuta czy pracujesz obecnie w firmie POLHILD? Czy powiesz coś o pracy w tej firmie? Co najbardziej podoba Ci się w pracy a z czego jesteś niezadowolona? Takie informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w POLHILD.

goska

Ziuta
@goska 21.09.2017 13:03
Chyba już się pomału upadła komornik wszedł na majątek

Niedoinformowana jesteś. Ostatni komornik, jaki wszedł na teren tej firmy wyszedł był z niej w otoczeniu Policji... Chociaż właściwsze byłoby określenie tej sytuacji "został wyprowadzony". Sprawą tej wizyty zajmuje się miejscowa Prokuratura.

goska

@goska 21.09.2017 13:02
Chyba już się pomału upadła komornik wszedł na majątek

Oj, Goska, w internecie nikt nie jest anonimowy. A informacja jest nieprawdziwa. Poczytaj sobie kodeks cywilny i orzecznictwo do tematu dóbr osobistych. Przyda się!

Agnieszka

@wo, a Ty jesteś zatrudniony w POLHILD? Co powiesz na temat warunków pracy?

wo

firma zajmuje się budownictwem ogólnym, drogowym, inżynieryjno - instalacyjnym więc warto

dorA\

paulinka, jak masz pieniadze to mozersz isc pracowac, zero poszanowania, zzero wypłat- cykanie po 400-500zł i to jak szeryf ma humor, inaczej lep spusci i mozesz gadac jak do sciany, nie pilnuja skladek jak sie nalezy nie uwazaja niczego co przysługuje pracownikowi sad pracy sie klaania bo to co tam sie wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie

paulinka

ktoś wcześniej, już jakiś czas temu, wspomniał że były jakieś finanansowe problemy i kłopoty z wypłatami dla pracowników - czy w tym momencie już sytuacja uległa jakiejkolwiek poprawie i jest stabilna? nie wiem za bardzo jak oni stoją z przetargami ale najwazniejsze żeby mi się pensja na czas zgadzała

edek

no właśnie, dla mnie to jest dziwne, że niektóre małe firmy tak bardzo pchają się na te przetargi i zupełnie nie widzę w tym sensu żadnego, bo jednak nie stać ich na realizacje tego.. no ale co do samej firmy to jak dla mnei ejst ona wiarygodna, bo mój znajomy tam pracował i nie mówił, żeby coś mu nie pasowało.

(usunięte przez administratora)nie podejmujcie tam pracy zapomnijcie o terminowych wypłatach a jezeli dostaniecie to na raty

N

Jaka zapaść ? U nich ta zapaść trwa od chwili założenia firmy zawsze były problemy z wypłatą . A pozatym jeżeli wygrywa się przetarg to robotę należy wykonać pożadnie a nie jakieś dziadostwo.

przemek

Panowie sytuacja firmie Polhild jest jak jest ale wspolpraca z zaloga grup bitumicznych czy brukarskich jest w granicach dobrego smaku.W zasadzie moge polecic zatrudnienie w firmie Polhild.....

wypłaty na czas? BZDURA ! Prezesi cykają zaliczki po pare złotych i to tylko wtedy gdy sie ich nachodzi i z wielkim bolem wypłaci 300zł... wykonywane prace nie sa zgodnie z technologią ! Nie dba sie o nic, sprzet jak i auta to poprostu niedopuszczalne wszystko na sztuke ! Naprawde szukajcie roboty gdzie indziej radze z dobrego serca.

bizi

Pracuję od niedawna w Polchildzie,podoba mi sie atmosfera w pracy i ludzie którzy tam pracują,jest to naprawdę świetnie wyszkolona kadra. Widać gołym okiem że idzie na lepsze.... Pozdrowienia dla mściwych ! Bitumiarz ;)

?

Jacku, to nie są groźby, to jest ostrzeżenie przed konsekwencjami nadużywania wolności słowa w internecie. Myślenie to nie jest to, co ci wychodzi najlepiej, ale może ktoś, chociaż trochę rozumniejszy od ciebie, wyjaśni ci, co to są pomówienia. Za swoje słowa każdy odpowiada. Ustalenie IP komputera, z którego wysyłane są wiadomości też nie stanowi problemu.

?

A tobie się wydaje, że za niecenzuralne słowa w internecie nikt jeszcze nie odpowiedział? Jakieś minimum kultury prawnej by się przydało...

?

SN jaka odpowiedzialność nawet nikt go nie będzie szukał po kiego to piszesz. Dobrze ze ktoś kogoś ostrzega bo lipy na rynku pracy nie brakuje.

SN

Jacek, czy twoja percepcja jest aż tak ograniczona, że nie dociera do ciebie świadomość odpowiedzialności za słowa? Cywilna i karna? Rozumiesz te pojęcia? Lepiej będzie dla ciebie jeśli zakończysz swoją obecność na tym forum. Taniej i spokojniej.

?

Pracował ktoś w siedzibie w Łajskach pod Legionowem?

ja

firma polhild sie odbiła i jest ok nie gadajcie głupot bo tylko ludzi do pracy zniechecacie prosze przestac tak mowic bo sie policzymy chyba

Michał

Chyba ( usunięte przez administratora ) zł, bo nie wierzę byście zarabiali lepiej niż gwiazdy piłki nożnej, czy coś ;D. Czyli macie ( usunięte przez administratora ) zł za godzinę, bo nie rozumiem tych stawek na sprzętach.

?

Sam-,Fakt że coś złego podziało sie - ale winni sa inwestorzy jedna z gmin zalega duże pieniądz /mln/to spowodowało małe trudności- patrząc na pracodawców w okolicy - jest to firma która daje zarobić - najwyższe stawki pośród firm branżowych - w okolicy promieniu 100 km odpowiadając na pytania Jw można to zawdzięczać brygadom asfaltowym którzy nigdy nie wracali trzeżwi w pracy - piepszyli robote co powodowało poprawki -najwiecej gadają Ci co nie mieli ochoty pracować tylko brać kase - i odkarzać sie bo asfalt śmierdzi , Ale już ich nie ma - nowo przyjęci to brak skali porównawczej - są ok .a szykuję sie zmiany bedzie ok

?

Same bzdury firma polhild bardzo dobrze prosperuje wypłaty są wypłacane na czas niekiedy z kilku dniowym opóznieniem ci którzy pisza te bzdury zostali zwolnieni z powodu lenistwa i teraz siedza na bezrobociu i wypisują takie głupoty jestem pracownikiem firmy i nie narzekam domyślam sie kto pisze takie bzdury to człowiek chory na lenistwo i problemy z alkocholem pozdrawiam i zapraszam do Polhildu.

SN

anonim, pracy dla kierowców nie brakuje, dlaczego interesujesz się tą akurat firmą? Kto ci za to płaci? A rzekomi byli pracownicy też nie powinni wypowiadać się w takim tonie o byłym pracodawcy. I powtarzam: w internecie nikt nie jest anonimowy, wbrew pozorom.

SN

anonim, nie rób ze mnie idioty - nie posługujesz się językiem kierowcy, używasz znaków interpunkcyjnych, redagujesz zdania. I zapewniam cię, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

SN

anonim, a ty to jakaś organizacja społecznie użyteczna jesteś czy zwykły sensat? Pomoc chcesz oferować rzekomo poszkodowanym pracownikom? Ile takie usługi u ciebie kosztują? A jeśli zwykła ludzka ciekawość tobą powoduje, to postaraj się ją poskromić, bo na bazie niesprawdzonych informacji, pomówień i zniewag nie warto formułować wniosków. I pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. To porada dla ciebie i twoich przemówców.

To ile już Wam zalega? Tak łącznie? No i odsetek nie wypłaca, tak? Co jak ktoś pilnie potrzebuje kasy? W ogóle na jakich umowach jesteście w Polhild?

To w takim razie z ilu miesięcy jest to pensja? Za co Ci ludzie żyją? Nie wypłaca chociaż części w ratach? Pozdrawiam.

Prawda to wyżej o polhild? Skoro wisi 10 tysięcy jednemu pracownikowi, to ilu tych pracowników jest, skoro pisze tutaj tylko jeden?

ikolaj

hej czy ktos moze potwierdzic czy to prawda co napisał Jacek, czy firma dążu ku upadkowi/zamknięcia?

Zostaw opinię o POLHILD - Kobyłka- legionowo -łajski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLHILD