Starostwo Powiatowe w Lubartowie

Lubartów

Opinie o Starostwo Powiatowe w Lubartowie

Artur Korzeniowski

Jak najbardziej potwierdzam słowa kojarzące się ze Starostwem Powiatowym w Lubartowie : solidność i profesjonalność . W środę 5 kwietnia miałem do załatwienia bardzo ważna i pilną sprawę w Wydziale Geodezji. Jak się okazało była dość trudna i skomplikowana. Jednak rzeczywiście ludzie tam pracujący są mili i bardzo uczynni. Potrzebne mi dokumenty otrzymałem na czas. Wielkie dzięki i szacunek ode mnie dla tak pracującego urzędu. Jesteście wzorem dla innych . Pozdrawiam Artur Korzeniowski, Sopot

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Starostwo Powiatowe w Lubartowie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ..bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili i uczynni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Starostwo Powiatowe w Lubartowie: atmosfera i podejście do pracy Najbardziej nie podobało mi się w Starostwo Powiatowe w Lubartowie: brak wolnych miejsc pracy

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe w Lubartowie - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Lubartowie