Promar

Mierzyn

Opinie o Promar

Agata

W październiku Promar był organizatorem seminarium pod hasłem „Uformuj swoje pomysły – tajniki dozowania i formowania produktów” http://www.promar.pl/pl/seminarium-uformuj-swoje-pomysly-juz-za-nami Czy ktoś z Was uczestniczył w tym seminarium? Co o nim sądzicie? Podoba Wam się?

Agata

@helga kloss powiesz coś więcej o sytuacji firmy Promar? Jesteś jej pracownikiem? Jeżeli tak to powiesz coś więcej? Strona internetowa nadal działa firmy, czyli nadal szukają klientów, a co z a tym idzie rąk do pracy, więc Twoja opinia może zainteresować te osoby, które chciałyby tam pracować.

helga kloss

Firma ma ostatnio nieciekawą sytuację na rynku... Jak na taki kapitał współpraca jest dość ryzykowna. Egzekwowanie płatności staje się problematyczne. Firma zmieniła siedzibę... Ktoś się dopatrzył wielu nieprawidłowości i nie jest już tak kolorowo. Powiązania polityczne się kończą przywileje też...

as

Wydaje mi sie, że zarobki mają adekwatne do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że dorzucaja do tego odpowiednie premie.

Wojtek

Totalnie nie polecam! Praca jako przedstawiciel to nękanie klientów za jakieś wymyślone usługi, obiecuje % od zysków, ale to wszystko bajki.

kangarooo

nie placa na czas to malo powiedziane, ucinaja na wszystkim czym sie da, stale wydzieranie sie i oglupianie ludzi. zarobki nędzne, dodatkowo bardzo różne stawki na identycznych stanowskach, premie dwie...roczne NIEWIDOCZNE, nawet narzedzi tam brak, gdzie pojdzie sie po towar wszedzie krzycza, ze promarowi nic nie dadzą.

mołek

nie placom na czas

Zostaw opinię o Promar - Mierzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promar