SPEED Szkoła Języka Angielskiego

Opole

Opinie o SPEED Szkoła Języka Angielskiego

Igorrr
użytkownik zarejestrowany

kurcze, może mowa o innej szkole.. jednak wydaje mi się, że Speed to dość znana szkoła języka angielskiego :) mają kursy i dla dorosłych i dla dzieci.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z SPEED Szkoła Języka Angielskiego mało profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średnie- nauka języka angielskiego . Atmosfera i ludzie tam pracujący - atmosfera bardzo dobra, ludzie-interesujący. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1200 netto Najbardziej podobało mi się w SPEED Szkoła Języka Angielskiego: możliwość kontaktu z żywym językiem angielskim. Najbardziej nie podobało mi się w SPEED Szkoła Języka Angielskiego: brak iprawidłowego rpzepływu informacji

Zostaw opinię o SPEED Szkoła Języka Angielskiego - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEED Szkoła Języka Angielskiego