ALAMA Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o ALAMA Sp. z o.o.

Toruń

Obiecuje kazdemu zus rejestracje na koniec nawet wynagrodzenia nie ma . Z miesiaca na miesiac kwota rosnie pare groszy na odczepne i zadowolony wazne by ''Szef'' mial na swoje ''wydatki" nie polecam. Pracownik kazdy od wszystkiego

misiekToruń

Jest to firma oszkańcza, nie płacąca na czas wynagrodzenia. A "szef" Prokurent Piasecki to największy z nich. Trzyma tylko tych co mu wchodzą ...... i trzymają buzie na kłódkę. Oto cała prawda o tej firmie.

Macie doświadczenie w pracy w firmie ALAMA Sp. z o.o. ? Co możecie powiedzieć na temat szefa, współpracowników? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o ALAMA Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALAMA Sp. z o.o.