Opinie o Sprint Media Dariusz Piórkowski w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Sprint Media Dariusz Piórkowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint Media Dariusz Piórkowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint Media Dariusz Piórkowski w Toruń

szkola-fotograficzna.pl - teraz pan (usunięte przez administratora) pod nowym szyldem,

Alicja Nowy wpis

Zgadza się szkoła funkcjonuje pod nową domeną, kolejny naciąg-biznes?

Czy pracując w firmie Sprint Media Dariusz Piórkowski w miejscowości Toruń otrzymałeś szansę rozwoju i zdobycia doświadczenia? Opisz nam jak wspominasz pracę w tej firmie.

Wykładowca

Szans na awans nie ma żadnych, podwyżka - o 2zł co najwyżej, zaleganie z wypłatami nawet do 3-5 miesięcy.

@Wykładowca

Awansować to tu chyba za bardzo nie ma gdzie? A to zaleganie to czym spowodowane jest?

@Alicja

Tym że pan prezes nie płaci na czas bo taki ma zwyczaj a wymówek ma tyle ile dni w miesiącu a miesięcy w roku.

@Wykładowca

Ale umowy są normalnie? Bo chyba wtedy ze strony pracownika największym argumentem może być np pip?

@Alicja

Po wystawieniu faktury to albo sądownie albo sprzedać dług można.

Anon
@Wykładowca

Ja się z gościem bujam już 3 miesiąc na nieopłaconą fakturę... ciągle wymówki na chorą córkę, czy nie ma go w domu bo jest na wyjeździe. Facet jest ewidentnie słupem jak jego firma...

Były Pracownik Nowy wpis

Nawet wypłaty ani razu na czas nie otrzymałem, ostatnich kilka nawet mi nie wypłacił Dariusz P., mało tego widzę że wznowił działalność na facebook pod nowym szyldem SZKOŁA FOTO w Toruniu - nie dajcie się nabrać.

Uczeń

Za tą firmę powinien się wziąć urząd pracy. Byłem kursantem szkoły fotografii, totalna improwizacja i chaos organizacyjny. Nie ma możliwości żądania zwrotu środków przez widzi mi się DP. Wykładowcy umieszczani na stronie www tam nie pracują... paranoja.

@Uczeń

Jeśli to prawda to czemu sam tego nie zgłosisz?

@Alicja

Zero odzewu od Dariusza, kasa na kurs wpłacona, nic się nie odbyło... totalne(usunięte przez administratora)Sprawę zgłaszam na policję.

Alicja Nowy wpis
@Paweł

I jak tam? Serio już zgłoszone? I co Ci powiedzieli na policji?

Wykładowca

Pan Prezes Dariusz nie płaci wynagrodzenia na czas. Przeciągające się terminy wypłat, ciągłe wymówki... nie ma pieniędzy. Unikać!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sprint Media Dariusz Piórkowski? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Były Wykładowca

Toruńska Szkoła Fotografii prowadzona przez DP to: - informowanie słuchaczy i wykładowców o odbywających się zajęciach z 12h lub mniejszym wyprzedzeniem - przekładanie zajęć na inny termin (ostatecznie i tak się nie odbywają) - wypłacanie wynagrodzeń z kilku miesięcznym opóźnieniem lub wcale - chaos organizacyjny - improwizacja - wątpliwość merytoryczno - programowa - umieszczanie na stronie szkoły informacji o wykładowcach którzy w ogóle tam nie pracują Podsumowując - nie dajcie się nabrać, trzymajcie się z daleka od tej instytucji.

Barbara

Mam ten sam problem co pani Karolina Sobkowiak kurs opłacony niestety nie odbył się w Kaliszu i cisza zero kontaktu z panem . Sprawa zostanie zgłoszona na policję.

Opłaciłam kurs, kurs się nie odbył, po bataliach telefonicznych udało się dogadać o zwrot pieniędzy i w ramach przeprosin przesłanie kart edukacyjnych. Karty dotarły, natomiast pieniądze już nie, minęło więcej niż regulaminowe 90 dni, zero odzewu na wiadomości meilowe...

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint Media Dariusz Piórkowski - Toruń

• Jak się pracuje w Sprint Media Dariusz Piórkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint Media Dariusz Piórkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Sprint Media Dariusz Piórkowski
  • Szeroka 22 lok. 36