ITShows

Wrocław

Opinie o ITShows

Michał

Wysyłają zaproszenia starszym ludziom kusząc "upominkiem o wartości 100 zł" i losowaniem prezentów (mikrofalówki, odkurzacze). Starsi ludzie się na to łapią, idą na "pokaz" a tam "dostają" prezent, wystarczy podpisać "oświadczenie", będące umową zakupu ratalnego 500 zł/miesiąc x 12 miesięcy :) Ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i żałosne dupki żerujące na niedołężnych. [usunięte przez moderatora] powinni wszyscy iść siedzieć.

Zostaw opinię o ITShows - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITShows