ISOPOL Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o ISOPOL Sp. z o.o.

Patrycja

Czy warto skorzystać z danych kontaktowych opublikowanych na stronie internetowej firmy, do wysłania swojej aplikacji? ISOPOL nie posiada na niej dedykowanej temu aspektowi zakładki - czy warto sobie radzić właśnie w ten konkretny sposób?

lemon

@margo, ale firma ISOPOL nie zajmuje się wynajmem samochodów.. Oni działają raczej w branży w zakresie izolacji technicznych ciepło i zimnochronnych. :)

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę ISOPOL Sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o ISOPOL Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISOPOL Sp. z o.o.