Grupa Produkcyjno-Kapitałowa TP SYSTEM

Częstochowa

Opinie o Grupa Produkcyjno-Kapitałowa TP SYSTEM

toemieko

chyba szybko uwijają się z pracą z tego co wiem, bo można im oddać samochód do naparwy i naparwde w pare dni sa oragnąć ładnie sprawde, to im się ceni naparwde bardzo.

Tragedia. Zalegości w wypłacaniu pencji nawet do paru miesięcy. Warunki finansowe mocno średnie, a już o socjalnych nie wspomnę. Chyba lepiej być bezrobotnym

malowana

Praca Grupy Produkcyjno-Kapitałowej TP System-beznadziejna do kwadratu.Okres oczekiwania na przyczepę z 7 tygodni,wynosi 7 miesięcy -oczywiście jeśli się to samemu przypilnuje.Nie radzę z nimi zaczynać.

Beznadziejnie

Zostaw opinię o Grupa Produkcyjno-Kapitałowa TP SYSTEM - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Produkcyjno-Kapitałowa TP SYSTEM