Opinie o Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka w Nowe oborzyska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka w Nowe oborzyska

Maniek Nowy wpis

Witam po przeczytaniu tych opini mam mieszane uczucia pracowałem tam dość długo i pomimo wielu sprzeczek i innych niejasności byłem zadowolony ze tam pracowałem niezaluje wiadomo szef jak szef można mówić źle lub dobrze trzyma twardą ręką firmę i dlatego doszedł do poziomu na którym jest a jest co podziwiać co do pracy i może i zimno mokro błoto itp ale każdy z nas jest kowalem swojego losu i jak pracujesz tak byłeś nagradzany

Antoni Nowy wpis
@Maniek

Fajnie że podzieliłeś się swoją opinią na temat firmy. Powiedz mi proszę czy Zakład Kamieniarski TRAWOL Nowe Oborzyska zatrudnia też chętnie osoby bez większego doświadczenia zawodowego? Mam nadzieję że wiesz coś w tej kwestii.

Maniek Nowy wpis
@Antoni

Tak jestem takiego zdania jeżeli ktoś chce w tej branży pracować to myślę że niebedzie żadnego problemu ale z tym pytaniem proszę już bezpośrednio do właściciela firmy

Martyna Nowy wpis

Czy firma szkoli swoich pracowników ?

Antoni

@Adele, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w Zakład Kamieniarski TRAWOL Nowe Oborzyska? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi, gdyż każda opinia jest pomocna dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Smon
@Antoni

Jest na rynku mnóstwo firm. Nawet nie próbujcie podejmować tam pracy. (usunięte przez administratora) A tym, którzy tam pracują radzę się zwolnic

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie Zakład Kamieniarski TRAWOL Nowe Oborzyska?

Adele

Po prostu ludzie pracujący tam są chyba zbyt prości, żeby zdawać sobie sprawę, że można komentować na tym portalu. A poza tym może brak już słów ..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
robak

Zgadzam się z przedmówcami w 100%. Pracowałem w kilku firmach ale to co pan (świadomie z małej) "trawol" odwala przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gość jest po prostu bezbłędny:) Ludzi traktuje jakby prosto z pod kamienia wyleźli (wypełznęli).. Masz się cieszyć, że dostąpisz łaski pracowania w tak wspaniałym zakładzie. Swoja drogą PIP powinien tam jakąś kontrolę zrobić. Przewody szlifierek (pod napięciem)- leżą zanurzone w wodzie(przez kilka godzin razi Cię niewielki prąd 110V) Brak jakiegokolwiek pojęcia o pracy w przestrzeniach zamkniętych(czyszczenie pomp wody w zbiornikach) Praca na wysokości- bez zabezpieczeń Temperatura w miejscu pracy- poniżej jakichkolwiek norm itd.

nonick

Trawol...hmmm TRA-tracisz WOL- wolność podjeżdżając wagonem pod ten zakład adolf z uśmiechem jokera już czeka u bram..

Kościaniak

Zatrudnisz się w zakładzie kamieniarskim TRAWOL to tak jakbyś podpisał cyrograf z diabłem. Znam tylko z opowieści co wyczynia ostatnio ten gość ale ponoć rozsypała mu się kadra z czego ponoć pierwszy odszedł gość ze stanowiska kierowniczego który pracował tam pare ładnych lat jak ludzie gadają, ale co ważne i do czeo pisze tu facet po odejściu podkupił czy namówił pracowników do odejścia na co pan trawol zareagował niesamowicie jak sie dowiedział że chcą pracować z byłym kierownikiem wywalił ich na zbity py.k i zagroził że w kościanie nie znajdą żadnego zatrudnienia już on się o to postara tylu ma przyjaciół biznesmenów dających pracę w kościanie , ja pytam tylko panie trawol gdzie ta praca w kościanie bo ciężko ją znalezc i nikt w kościanie nie szuka a za to w innych miastach to pracodawcy szukają dobrych fachowców i im dobrze płacą , a kościan jest tak małym miastem że wieści się szybko rozchodzą. Powodzenia pracownicy pana trawola

Padre

Witam kilka słów na temat zakładu KAMIENIARSKIEGO Trawol, przede wszystkim kadra zarządzająca nie ma pojęcia co to kamieniarstwo tam odbywa się tylko produkcja z kamienia , nikt tam nie ma ukończonej żadnej szkoły kamieniarskiej ani nic podobnego. Pracownik dla właściciela jest zwykłym zerem ma się cieszyć że ma pracę i że łaskawca wybrał go z pośród tłumów chętnych pracować w jego zakładzie , na miejsce każdego pracownika tego zakładu za bramą czeka wagon ludzi chętnych tam pracować ,, słowa właściciela firmy,,. - a to wszystko chyba tylko dla tego że : pracują tam siedem dni w tygodniu na trzy zmiany (nawet piekarnia jest w sobote zamknięta ludzie też muszą odpocząć).A jeżeli pracownik ma konflikt w domu żona go nie kocha dzieci nie chcą znać to nie ma się co przejmować pracować może nawet po 20 godzin na dobę. Wolne są tylko niektóre święta takie jak Boże Narodzenie, Wielkanoc, i wszystkich świętych pozostałe są w tym zakładzie dniami roboczymi. Stawki godzinowe od 7 zł do 12 zł na godzinę plus premia która jest po to żeby ją zabierać( dla przykłady dodam że są zakłady kamieniarskie zatrudniające mężczyzn z Ukrainy za stawki 12-14 zł na godzinę ) . Zero BHP odzież robocza ma służyć 100 lat, jak po 2 latach pójdziesz poprosić o nową bo stara jest już nie zdatna do użytku musisz liczyć się z tym że rozmowa z szefem będzie długa i pouczająca a dnia następnego pracę rozpoczniesz w dzinsach i bluzie nike który kupisz sam w lumpeksie.( odzież roboczą wymienia się raz w roku i wcześniej jak ulegnie zniszczeniu). Lato właściciel kupi 6 pakietów wody do picia i przy 20 osobowej brygadzie będzie zły i zniesmaczony że poproszą po 4 tygodniach o wodę bo pracują w upale , co oni zrobili z wodą przecież dopiero kupował ,, na pewno biorą do domu przecież tak kiepsko płaci,,tylko zapomniał dodać przywożąc tę wodę ze to jest przydział na dwa sezony. Uprawnienia na maszyny i sprzęty tam wykorzystywane do pracy BRAK pracodawca nie wyda kasy na pracownika by miał jakiekolwiek uprawnienia. Zima czym zimniej tym lepiej bo pracownik jak ma na hali 0 lub nawet -7 stopni to przynajmniej będzie biegiem pracował by się rozgrzać ale zawsze może na chwilę stanąć obok jednej z 20 kamer one są aż gorące od swojej pracy tylko w toalecie jeszcze ich nie ma więc załatwianie potrzeby masz na razie mierzone stoperem. Umowy wypisywane są po kilku miesiącach no chyba że zdarzy się wypadek na zakładzie to momentalnie z przed dniem wypadku wszyscy otrzymacie zatrudnienie legalne. życzę czytającym przyjemnej lektury i proponuje się 10 razy zastanowić przed decyzją podjęcia tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka - Nowe oborzyska

• Jak się pracuje w Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Kamieniarski Trawol s.c. Joanna Trąbka Damian Trąbka
1.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Prosta 36
    64-000 Nowe oborzyska