Hotel Bizantino

Massafra

Opinie o Hotel Bizantino

butre

@jama z całym szacunkiem na zdjęciach wszystko można ładnie zrobić. Ja oczywiscie nie neguje że hotel jest brzydki, czy coś w tym stylu, bo tez go nie widziałam na żywo, no ale chodzi mi tak generalnie. A czy do hotelu poszukują osób do pracy może??

anonim Hotel Bizantino

Potwierdzam poprzednią wypowiedź, właściciel bizantino nie zna pojęcia szanowanie człowieka (chyba że są to włosi). Pracowałem również po 12 godzin na dobę, czasami dłużej a płatności również marne. Odradzam pracę w tym Hotelu.

[usunięte przez admina] bardzo miły człowiek mimo to jest wybitną sknerą. Jest ostatnio niewypłacalny, ludzie pracują nawet po 12 godz/dobę bo jest ich za mało, a praca musi być wykonana. Marne zarobki, oszczędza na wszystkim[usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Hotel Bizantino - Massafra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Bizantino