Opinie o Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna w Kalisz

kami

Ludzie jeśli firma nie płaci składek do ZUS to należy to zgłosić do Pefronu bo to Pefron daje dotacje dla firm ZPCH żeby opłacali składki to jest ulga dla tych firm ,nie inspekcja pracy która umawia się z firmą na dany dzień na kontrole .

Ten co sie sam zwolnił a długo pracował zostanie z niczym ,a tak to jak firma zwalnia skoro traci obiekty jest na wygranej .

cobra13

inwest pro to banda złodzieji i prostaków czekam na odpowiedz

cobra13

ludzie jak inwest pro straci obiekty bo juz traci obiekty to ludzie znajdą sobie lepszą pracę i nie zostana z niczym czekam na odpowiedz

Leszno
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
cobra13

ludzie INWEST PRO już traci obiekty to jest banda skurwieli wyzyskizaczy już jest po nich pani prezes to prostaczka czekam na odpowiedz

ono

W sobotę odbyło się zebranie w INWEST PRO porażka nikt z osób które były nie zabrał głosu nikt się nie upomniał o swoje nie wygarnął szefowej co każdemu leży na sercu.A pani prezes wychwaliła przy wszystkich największego nygusa p.Mirkę B która panoszy się w Hellenie Opatówek.

@ono

Widać z tego że lepiej biedolić na necie niż sie wypowiedzieć ,ludzie boją się ze stracą pracę ,ale co zrobią jak INWEST PRO straci dalsze obiekty zostaną z niczym ,wtedy sie obudzą ani pracy ani płacy

on

zglosilem skarge do sadu niech sie tlumacza dlaczego nie placa na czas i olewaja ludzi

black

komentarze tu są zapewne w jakimś celu żeby ostrzec przed tą firmą i co się w niej dzieje jacy ludzie prowadzą tę firmę jeśli mozna nazwać ich ludzmi .

Pikolo

Ludzie zamiast wypisywać głupoty jak to jest wam żle,jaką macie ochydną szefową,która kantuje was na każdym kroku i nabija sobie kieszeń oddajcie sprawę do sądu najwyższego wejdzie prokurator i zrobi pożądek z tym syfem.

Ta firma to wyzysk ludzi niepełnosprawnych niema nic wspólnego z nazwą ZPCH chroni ale ich wyzyskiwaczy ,pensja nie na czas ,nadgodziny ,nakazywanie przychodzić z wolnego do pracy i wciskanie ciemnoty przez panią prezes która uważa ze wszyscy są psychiczni i może nimi manipulować ,ale pani Kasiu znajda sie w końcu osoby które zrobią z ta firmą porządek a pani przestanie nabijać kasę ich kosztem i wykorzystywaniem .

xyz

No i znowu wałek z wypłatą ,ale teraz miarka się przebrała .

cobra13

suchaj człowieku ja odszedłem z tego obozu bo tam nie dało się pracowac pensja nie na czas nie przywozili towaru na czas składek rentowo emerytalnych nie płacili rozwiązałem umowe o prace z tymi świrami niech ktoś napisze konkretną opinie o tych świrach

ona

nierzetelny pracodawca nie placi w terminie kantuje oszukuje klamie na szczescie koniec z ta firma

cobra13

prosze napisać opinie na temat tego walniętego (usunięte przez administratora)

Były
@cobra13

Cobra czemu ty nie poszłeś z tym do Sadu Pracy .

cobra13

człowieku ta firma to banda (usunięte przez administratora) umysłowo (usunięte przez administratora) sprawdz wyciąg z banku idz do PIP-u i skieruj tą pierdolniętą firme do sądu oni wykorzystują wszystkich już obiekty tracą ten zakład chyli się ku upadkowi oni tracą już obiekty a o sprzątaniu pojęcia nie mają niech ktoś napisze solidne zdanie

xyz

Właśnie czekam na wypłatę ,jeśli jutro nie będzie idę do inspekcji pracy złożyć skargę na warunkach umowy jest do 10 wyciągi z banku mam jak były przelewy ,skończyło się nabijanie ludzi w butelkę .

banan

wszystkie te opinie sa trafne jeden wielki syf niech w koncu ktos im sie dobierze i wezmie sie za to zamknac ten niby zaklad pracy chronionej to tylko fikcja nic nie jest na czas ani skladi a o wyplatach to zapomnij masz na papierze do 10 a dostajesz 19tego jak dobrze pojdzie i heja do roboty niech traca coraz wiecej obiektow az w koncu bada sami pracowac na majkowskiej myc pani prezes samochod odradzam stanowczo ta firme

Pracowałam w tej firmie łamanie prawa za prawem tzn nadgodziny ,zamiast 2 dni wolnego po 1 albo wolne dopiero po kilku dniach nieraz po 6 albo i wiecej ,wypłaty nie w terminie bo zawsze coś tam ,kłamstwo na kłamstwie poważna rozmowa zawsze kończyła się fiaskiem bo pani Kasia zawsze przegadała osobę która miała coś do powiedzenia ogólnie wyzysk ,mobing,traktowanie ludzi niepełnosprawnych jak maszynka do zarabiania kasy .

cobra13

Pani Prezes nie umie się wysłowić a co dopieo mowa o sprzątaniu ludzie ten zakład to jeden wielki syf niech ktoś mi napisze swoją opinie

eeeeeertrrrrrrrrrrr

Zal mi ich bo kto mieczem wojuje od miecza ginie.Pani kasia sama niech nauczy si sprzatac a potem kogos uczy w tej firmie nawet na chorobowym sie pracuje a zus niepoinformowany ze sa tacy pracownicy.Jak sie jest lizisem prezesa to wyplaty ta osoba ma na czas a inni niech czekaja..

pracownicax
@eeeeeertrrrrrrrrrrr

to jak tak żle w tej firmie to trzeba zmienić pracę. Iść na umowę zleceni i zapomnieć o wypłacie, chorobowym, urlopie itp. Tutaj przynajmniej płacą rzetelnie. Zawsze można sobie zmienić na gorsze i nie pisać paszkwili. to nie kryminał zawsze można wyjść.

Beti
@pracownicax

Zgadza się można zmienić pracę na lepszą z umową ,jeśli dla ciebie ,,rzetelnie,,to czekanie na wypłatę dobrze po 10 no chyba że ty masz w terminie i pracowanie z nadgodzinami gdzie zatrudniają ludzi niepełnosprawnych ,nieopłacanie zusu jest w porządku to albo masz coś z głową albo wchodzisz w tyłek szefowej ,ja pracowałam krótko w tej firmie i odeszłam ,ale są ludzie dla których samo się zwolnienie oznacza brak zasiłku dlatego męczą się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna - Kalisz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna?

Kandydaci do pracy w Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.Ch Inwest - Pro sp. jawna
1.5/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Majakowska 17A
    62-800 Kalisz