F.H.SLEVO

Legnica

Opinie o F.H.SLEVO

Zuzanna

Jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się na jakie warunki można liczyć obecnie. Jakim pracodawcą jest F.H.SLEVO?

e

jak to nie trzeba mieć CV nie rozumiem..to na jakiej podstawie wobec tego oni sa w stanie kogokolwiek przyjąć skoro nie patrza na to? przecież nawet jak jest rozmwoa kwalifikajcyjna to musza mieć czyjes dane żeby po prostu nawet się z ta osoboa skontaktowac

Filiio7

Tam nie trzeba żadnego cv. Z pomalowania ręki was przyjmą. A na socjalne i jakieś dodatki nie macie co liczyć to nie tam. Jak nie zarobisz to nie masz a stałej pensji też nie ma !!!! Bzdura.

Mirek

Z tego co sprawdzałem to działają od ponad 20 lat , a to oznacza że dają radę .

Filiio7

Zwykły handel po szkołach,przedszkolach , biurach itp. Trzeba zapier.... zeby coś zarobić bo inaczej wypłaty nie ma. Jak zarobisz to masz. Poza tym wywiozą do innego miasta i poginać trzeba z torbą pół dnia i wciskać ludziom ciuchy . A zarobki smiechu warte.!!!!Dla mnie masakra. Po jednym dniu .... może nie dokończę . Więc powodzenia.

Pytałem się Kasi.

elena

Czy ma ktos moze numer telefonu do kierownika slevo pana Śliwy?

kasia

A ja sobie bardzo chwalę , nikt mi nie stoi nad głową , zrób to zrób tamto , pracuję kiedy chcę i ile chcę , w 4-5 godz zarabiam 150 na rękę , i umowę też mam

@kasia 20.07.2016 11:48

Masz wskazówkę jakie miejsce się udać?

bajka

Pracowałam tam 2 lata , jeśli komuś to pomoże mogę w skrócie opisać co to za praca. 1.Pensja stała lub prowizyjna , wybór zależy od ciebie 2.Faktycznie nie pracowaliśmy w weekendy 3.Ja miałam normalną umowę o pracę 4.Jeżeli chcesz sporo zarabiać to możesz tam iść ale pamiętaj samo się nie sprzeda 5.Sprzedaż odbywała się w firmach Ogólnie polecam , ja byłam zadowolona,

Tom

Mam pytania: 1. Czy faktycznie ludzie kupują od nich odzież i pościel? 2. Czy taki handlowiec jest mile widziany w firmach?

pixie

Byłam na tzw. "szkoleniu", tak naprawdę to był dzień gdzie chodziłam z jedną dziewczyną bo "firmach", które tak naprawdę okazały się zwykłymi instytucjami - szkoły, przedszkola, przychodnie. :Pięknie jest na początku jak przedstawiają ofertę, wszystko tak świetnie brzmi, "sprzedajemy odzież w firmach, są to ciuchy z nowych kolekcji". Nowych kolekcji chyba na bazarach, chociaż i tam widziałam ładniejsze rzeczy niż te łachy. Stałej wypłaty też nie ma tak jak obiecują. Ciekawa jestem jak wygląda ta umowa o pracę, którą też obiecują. Podsumowując, jeśli komuś pasuje praca domokrążca (mimo, że po domach się nie chodzi to wielkiej różnicy nie ma) to jak najbardziej polecam. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam :)

dagmara
@pixie 16.06.2015 17:11

Co ty za bzdury piszesz , czy ty tam pracowałaś ? chociaż jeden dzień ? wątpię !!

pracus

Jeśli nie ma negatywnych opinii to chyba jest tylko ok , tym bardziej że działa od ponad 20 lat

Zostaw opinię o F.H.SLEVO - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.SLEVO