p-events, smart staffing

Poznań

Opinie o p-events, smart staffing

szatan

[usunięte przez moderatora] a wypłaty ..hmmm ja za cały miesiąc z nadgodzinami otrzymałem 2800 ZŁOTYCH i jeszcze w 2 ratach. po 2ie od 2 miesiecy niewyworzą im śmieci i żyją na wysypisku. co będzie dalej ...

Przez ostatni rok pracowalem dla firmy p-events potem przekształcona w smart staffing. na początku było super 1000 euro gwarantowane,ale po kilku miesiacach zaczeli płacic o 1000 złotych mniej na wypłacie, teraz wymyslili że dadzą samochody w użytkowanie ale za paliwo płacą pracownicy,koordynatorka wogule nieinteresuje sie tym co się dzieje na domku bo przeszła na prywatne, a jak się mówi żeby coś załatwiła to wzdryga ramionami i ją nic nieobchodzi,jej gach ma szybkie ręce do bicia innych z byle powodu,.Firma często zalega z opłatami za domek a od pracowników ściągają pieniądze za domek. [usunięte przez moderatora] . Bardzo się zawiodłem na tej firmie i jej pracownikach, omijajcie tą firme z daleka, życzliwy.

Zostaw opinię o p-events, smart staffing - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p-events, smart staffing