osmoza sp.zoo

Kraków

Opinie o osmoza sp.zoo

były pracownik

Pracowałem , odszedłem bo chciałem zmian. Przełożona optymistyczna ,kompetentna z dużą wiedzą i pomocą dla innych. Trochę dziwie się tym komentarzom tak zle opiniującym firme, kasa przyzwoita , trochę słabiej z narzędziami ,ale wszędzie teraz są cięcia . Ogólnie pracę w tej firmie wspominam dobrze :) Pzdr !

nowa

Szukam pracy na warszawe bo podobno kogos szukaja , wiem ze Osmoza ma dobre kosmetyki ,ale jak z narzedziami ? słyszalam o fimie ogolnie że jest ok a tu takie opinie, ale widze ze chyba nie jest ok bo jak w firmie mozna wyciągnac tylko 5 kola plus gps w aucie , to chyba zrezygnuje a mam spore doswiadczenie , popytam jeszcze w aptekach

Zostaw opinię o osmoza sp.zoo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie osmoza sp.zoo