Bershka

Białystok

Opinie o Bershka

k

Nie polecam tam pracy. Non stop na nogach, jedna króciutka przerwa. Większość współpracowników jest bardzo niemiłych dla nowych osób. Jak coś ukradną klienci to pretensje do Ciebie, bo nie dopilnowałeś.

Bemka

znam dziewczynę ktora pracuje w Alfie w Bershce, bierze ciuchy nosi a pozniej oddaje i sprzedaja je dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiks

Beznadziejna obsługa, jakość sprzedawanych towarów równie słaba, uwaga rzeczy z Bershki nadają się jedynie na szmaty do podłogi

Zostaw opinię o Bershka - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bershka