Opinie o Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Łopuszka Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego w Łopuszka Wielka

Hej, czy w firmie Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego płacą za nadgodziny?

Przodownik pracy Nowy wpis

Cięzko im dac 5zł na godzine a co dopiero nad godziny

Czy często w firmie Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Wacław

Odkad zakład powstał to tak jest cały czas tynk juz odpada

Krzysztof Nowy wpis
@Wacław

Mam przez to rozumieć, że pracodawca cały czas poszukuje nowych pracowników? Określ, proszę, czy związane to jest z tak dużą rotacją w tym miejscu pracy, czy może po prostu pracy jest tak dużo, że wymaga to stałych naborów.

Sebastian Nowy wpis
@Krzysztof

Jak sie płaci 5zł na godzine to ludzi sie duzo przewija bo szukaja jeleni do roboty a sami to nieroby

Szczepan

U nas jest sama padlina a nie mieso wieprzowe

Hodowca

Takie mieso od Stopy to ja swinom daje !!!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Siłacz

W tym zakładzie pracuja niepełosprawni bo zdrowy człowiek by tam nie pracował w tym (usunięte przez administratora)

Jan

@Stalin, co konkretnie masz na myśli? Czy byłbyś w stanie uargumentować swój wpis? W tej formie nie do końca jest jasny dla innych użytkowników forum. Czy w dalszym ciągu pracujesz w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa? Jeżeli tak, to jak przedstawia się Twoje całe doświadczenie z tym pracodawcą?

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Stalin

Jeszcze tego zakładu nie zamkneli to chyba dawno tam nie był sanepid

Wiesz jak wyglądają zarobki w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Czesław Stopa? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

Wiem jak 5 zł na godzine A mieso zielone i stare ze zwrotów w kiełbasy daja Nie stac ich na srodki czystosci dlatego (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na zakładzie Nawet pajeczyna na scianach jest

Jagger
@Karolina

Totalna bzdura.Kto by pracował za 5 zeta,a skoro jest tam Tak źle to czemu ludzie tam pracują, niektórzy nawet kilka lat.Za minimalną na pewno nie pracują .

Tecumseh
@Karolina

Pajęczynę to Ty masz między nogami hehehe

Nie jest źle pracowałem w tej firmie i wiem jak jest a negatywne opinie piszą same lesery którm się robić nie chce czyli tacy co chcą zarobić a się nie orbić a mają dużo do gadania o firmie,

Łukasz

Oj Sebek kłamiesz w zywe oczy

Julek

To nie masarnia tylko (usunięte przez administratora) i syf !!!!!!!!!!!!

@Julek

Nie zgadzam się z Tobą pracowałem w tej firmie i nie powiem zle go słowa Ale jak się komuś robić nie chce to lepiej jest opisywać na Internecie głupoty!!!

@Adam

(usunięte przez administratora) jaka płaca taka praca

roboll

Marnie płacą. 6,50 godzina.Nie warto przychodzić do roboty.

momo

Spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Łopuszka Wielka

Stopa Czesław Zakład Przetwórstwa Mięsnego