DENI-CONS Bogusława Kochmańska

Jesionka

Opinie o DENI-CONS Bogusława Kochmańska

walk

janka, jakieś pomysły ? Tak naprawdę to powinno się wprowadzić zmiany które by przyniosły coś dobrego dla pracowników jak i pracodawcy. Nie wiem jakie macie mniemanie na ich temat ale na rynku radzą sobie nieźle

Janka

Jak coś to ja się piszę - takiego "pracodawcę" powinno się uświadomić że ludzie to nie śmieci a sposób uświadomienia powinien być dotkliwy

Patka

Realisto - kimkolwiek jesteś albo jesteś pupilkiem Kochmańskiej albo jakimś marzycielem. O pieniądze trzeba się prosić. Nie ma na czas trzeba przyjeżdżać i czekać po kilka godzin i dobrych kilka dni. Jest niewypłacalna a do tego ludzie - niewolnicy = pracownicy to dla niej śmieci. Połowa ludzi nie ma żadnej umowy. Jak ma zły humor to wsiada na kogoś a jej konkubent ma radochę a jak zły humorek to i on się wyżyje.

realista

jak ma się zajęcia komornicze to trudno otrzymywać wynagrodzenie, może ci co to piszą pochwalą się najpierw dlaczego nie dostają wynagrodzeń takich jakie by chcieli

TANZANIT

Ona prowadzi spółkę TANZANIT i obiekty hotelowe, nie reguluje faktur, pracownicy dostają pieniądze ze spóźnieniami, przekładają terminy, kombinują tragedia, radzę jak powyżej omijać szerokim łukiem z resztą wystarczy poczytać na internecie: http://legnica.naszemiasto.pl/artykul/kto-szkoli-w-kghm,749886,art,t,id,tm.html

potwierdzam

Zgadzam się ja również nie otrzymałem swojego wynagrodzenia, omijać ich obiekty szerokim łukiem.

arizona

Odradzam współpracy z Boguslawa Kochmanska. Jest nie wyplacalna. Traktuje ludzi jak śmieci. To zwykła wyzyskiwaczka.

Zostaw opinię o DENI-CONS Bogusława Kochmańska - Jesionka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENI-CONS Bogusława Kochmańska