Forest Tomasz Modelski

mmmodel

dzieciorób, nie polecam

Modelski
@mmmodel 10.08.2017 13:07

Ja nie rozumiem przecież dzieci zdrowe i ładne to bardziej jak reklama ????

Zostaw opinię o Forest Tomasz Modelski - Wiślinka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forest Tomasz Modelski