PPHU KAM-EKO sp. z o.o.

Kamień Krajeński

PPHU KAM-EKO sp. z o.o.
1 3

Opinie o PPHU KAM-EKO sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Leszek

@Zadowolony, dobrze wyrażasz się o firmie mimo, że Twoi poprzednicy mieli inne zdanie. Co mógłbyś powiedzieć o atmosferze w firmie i relacjach między pracownikami. Czy jesteś z nich zadowolony? Czy pracodawca oferuje prócz wynagrodzenia dodatki typu premie, szkolenia, pakiet socjalny? Jaki rodzaj umów jest zawierany z pracownikami? Czekam na Twoją szczegółową opinię.

Zadowolony

Bzdury. Wypłata bardzo dobra, na czas. Składki wszystkie odprowadzane. Nie znam bardziej uczciwego pracodawcy.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w PPHU KAM-EKO sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo cenna!

nick

powinna wejść pip , us czy właściwie są odprowadzane składki , podatek vat , pracują od poniedziałku do soboty > 40 h i to zaraz i od samego początku .

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie PPHU KAM-EKO sp. z o.o.?

Rudy Maniek

Chińska lipa,szkoda słów,siatka co się rozłazi w rękach bo gość robi na ilość nie jakość,płyty betonowe rozpadaja się przy montażu,słupki,to dopiero bubel,pędzlem by lepiej pomalował,żenada.

Prawie Klient
@Zainteresowany 06.06.2017 13:17

Lipa straszna. Prawie wszystko z Chin. Rzetelności zero. Amatorszczyzna a nie porządna firma.

Czy warto zainteresować się przedsiębiorstwem PPHU KAM-EKO sp. z o.o. jako pracodawcą?

Anda

towar rzeczywiście z Chin,ale płaca wcześniej pracownicy zarabiali ponad 2 tys zł przy stawce 1 zł na godz,a teraz maja 1.80 zł na godz i zarobek 1800 zł.Wykorzystuja na maksa.

sebastian

zakupiłem panele 2d duża ilość po pierwszym roku masakra masa rdzy ( dowiedziałem się na 1000% że towar z CHIN ) nie polecam

Znasz nowinki o firmie PPHU KAM-EKO sp. z o.o. ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?

Zostaw opinię o PPHU KAM-EKO sp. z o.o. - Kamień Krajeński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU KAM-EKO sp. z o.o.