PPHU KAM-EKO sp. z o.o.

Kamień Krajeński

Opinie o PPHU KAM-EKO sp. z o.o.

sebastian

zakupiłem panele 2d duża ilość po pierwszym roku masakra masa rdzy ( dowiedziałem się na 1000% że towar z CHIN ) nie polecam

Rudy Maniek

Chińska lipa,szkoda słów,siatka co się rozłazi w rękach bo gość robi na ilość nie jakość,płyty betonowe rozpadaja się przy montażu,słupki,to dopiero bubel,pędzlem by lepiej pomalował,żenada.

Zainteresowany
@Rudy Maniek 05.05.2017 15:37

A miałeś do czynienia z panelami ogrodzeniowymi od nich? tylko siatka taka do niczego, czy wszystko? zastanawiam się nad kupnem, jeszcze nie zdecydowałem gdzie kupić.

Znasz nowinki o firmie PPHU KAM-EKO sp. z o.o. ? Co możesz powiedzieć na temat pracodawców i atmosfery pracy?

Zostaw opinię o PPHU KAM-EKO sp. z o.o. - Kamień Krajeński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU KAM-EKO sp. z o.o.