Cafe Góra Lodowa Monika Litwin

Ustka

Cafe Góra Lodowa Monika Litwin

Opinie o Cafe Góra Lodowa Monika Litwin

Beti

Bardzo źle wspominam prace w Cafe Góra Lodowa, niestety mozna powiedzieć, że była to jedna z bardzieej stresujących prac jakie miałam. Napisałabym wiele więcej, niestety podejrzewam, że ktoś z kierownictwa stara się zrobić wszystko aby komentarze znikały, co dzieje się bardzo sukcesywnie. Wręcz caly czas, nawet teraz widze, że wiele dość świeżych znikneło. W każdym razie NIE POLECAM, bardzo nie polecam.

Aa
@Beti 30.08.2018 18:10

Dokładnie. Szkoda, bo chcą opinii a usuwają te niewygodne Chyba nie na tym rzecz polega

Andzela

Praca byłaby przyjemna, gdyby nie Pani Dagmara, która stosuje mobbing, stresuje,wyzywa. Moja najgorsza praca w życiu. Każdy boi sie kierowniczki.. Współczuję dziewczynom które muszą tam pracować. Odradzam .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

anonymous

Pyszne ,lody ,kawka pięknie podane przez p. (usunięte przez administratora) zawsze uśmiechnięta przemiła dziewczyna jedyna z całego personelu na właściwym miejscu pozdrawiam i polecam !!!!

Ona

Bo tak to z ludźmi jest przyjdą na ostatnią chwilę nie licząc sie z tym ze pracownicy sa zmeczeni po całym dniu pracy.

Zostaw opinię o Cafe Góra Lodowa Monika Litwin - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Góra Lodowa Monika Litwin