Cafe Góra Lodowa Monika Litwin

Ustka

Cafe Góra Lodowa Monika Litwin
2 10

Opinie o Cafe Góra Lodowa Monika Litwin

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

anonymous

Pyszne ,lody ,kawka pięknie podane przez p. Klaudiie zawsze uśmiechnięta przemiła dziewczyna jedyna z całego personelu na właściwym miejscu pozdrawiam i polecam !!!!

Klient w szoku

O godz. 20.00 nie maja Panstwo czego tam szukac! Obsluga z wielka laska mowi ze moze zrobic kawe, chociaz jest godzina do zamkniecia, a po otrzymaniu zamowienia wkraczaja panie od porzadkow i machaja scierami i miotlami, szuraja krzeslami itp. Wszystkiego sie odechciewa!

Ona
@Klient w szoku 09.06.2017 12:01

Bo tak to z ludźmi jest przyjdą na ostatnią chwilę nie licząc sie z tym ze pracownicy sa zmeczeni po całym dniu pracy.

Zostaw opinię o Cafe Góra Lodowa Monika Litwin - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cafe Góra Lodowa Monika Litwin