CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN

Ustka

Opinie o CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN

Klient w szoku

O godz. 20.00 nie maja Panstwo czego tam szukac! Obsluga z wielka laska mowi ze moze zrobic kawe, chociaz jest godzina do zamkniecia, a po otrzymaniu zamowienia wkraczaja panie od porzadkow i machaja scierami i miotlami, szuraja krzeslami itp. Wszystkiego sie odechciewa!

Ona
@Klient w szoku 09.06.2017 12:01

Bo tak to z ludźmi jest przyjdą na ostatnią chwilę nie licząc sie z tym ze pracownicy sa zmeczeni po całym dniu pracy.

Zostaw opinię o CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN - Ustka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAFE GÓRA LODOWA MONIKA LITWIN