RESTAURACJA "SPORTOWA" Waldemar Kuligowski

Zawiercie

Opinie o RESTAURACJA "SPORTOWA" Waldemar Kuligowski

iga
użytkownik zarejestrowany

@była pracownica, chyba trochę przesadzasz, kelner ma jasno okreslone obowiązki i nie robi wszystkiego np. nie gotuje. Czasem wypada coś pomóc posprzątać, ale to normalne obowiązki. Co do samej restauracji to ja polecam, bardzo smaczne potrawy.

była pracownica

Nie polecam pracy w tym miejscu...Szef jest okropny na stanowisku kelnera robisz wszystko a i tak dostajesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na każdym kroku! długo tam nie wytrzymałam... zmywak a później zachlapana podchodzić do klienta okropność rozwózka obiadów (i to szybko bo zaraz kolejny kurs nie obchodziło to że korki są ) sprzątanie wynoszenie śmieci robienie prania i na kuchni jako kucharz a do tego ZAKUPY W BIEDRONCE i EUROCASH...a już nie wspomne o tym że się chce coś zjeść... Każdego dnia jadąc do pracy modliłam się o przeżycie tego dnia w jakimś spokoju

zniesmaczonaosoba

Rotacja nie z tej planety. Nie dziwie sie! Szef to stary sknera co nawet nie da w spokoju kanapki zjesc ... Wredny, wyniosly, wykanczajacy psychicznie ludzi. Nie polecam. Zresztą, jak ktos tam trafi to zaraz ucieknie!

wiecej nie bede opowiadac...
@zniesmaczonaosoba 08.04.2015, 21:41

Ludzie, ktorzy chca tam pracowac powinni byc robotami, czy doktorem gadzetem.. na stanowisku kelnerki pracowalam 1 dzien ale to co tam sie wyprawia przechodzi ludzkie pojecie. Kelner jest jednoczesnie barmanem, osoba sprzatajaca caly lokal kucharzem odbiera telefony wiesza pranie wynodi smieci i co tylko w miedzyczasie muszac obslugiwac gosci. A szefunio chodzi popalajac papieroska i wyzywa na wszystko. Brak srodkow czystosci zeby umyc caly obiekt musialam wykrecac mopa recznie i myc nim bez kija prawie na kolanach!

Zostaw opinię o RESTAURACJA "SPORTOWA" Waldemar Kuligowski - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAURACJA "SPORTOWA" Waldemar Kuligowski