PPHU POLARIS sp. j. Bondariew

Olsztyn

Opinie o PPHU POLARIS sp. j. Bondariew

waldek

ja wiele razy zajadam się ich rarytasami bo często jestem w drodze i sam nie mam czasu na gotowanie, powiem szczerze, że wiem co kupować dlatego nigdy się nie zawodzę

rek

Witam! Pierwszy raz kupiłem Wasz produkt : kołduny litewskie. Niestety się zawiodłem. Farsz mikroskopijny, twardy i żyłowaty. Niestety Wasz produkt ma niewiele wspólnego z kołdunami litewskimi. pozdrawiam (usunięte przez administratora). ===================================================================

gabriel fleszar

taaaaaaaak! zgadzam się z rozmówczynia powyzej, pracowalem, widziałem, uciekłem! Nikt tam nie wytrzymuje dłużej niż 2 miesiące, bo nie ma zaco dojezdzać później. Płacą po pare groszy, za nadgodziny sie nie doczekalem od pół roku a nie pracuję tam już 3 miesiące

miśka

Wszystko co mogę powiedzieć o firmie, ujmę tak: PPHU "POLARIS" sp.j. Bondariew Zakład Produkcyjny ul. Wulpińska 31 11-034 Tomaszkowo tel. / fax 089 533 10 00 UWAGA! SZUKASZ PRACY? PRZYJDŹ DO NAS! Wymagania: -wytrwałość -naiwność -chęć do pracy po godzinach -odporność na stres Oferujemy w zamian: - tydzień szkoleniowy, niepłatny (praca od 7-19, od poniedziałku do soboty) - umowę zlecenie na 3 miesiące (godziny pracy jak wyżej 7-19) - wynagrodzenie miesięczne 500zł - warunki trudne do wytrzymania (zimno, ciężko i w stresie) - niezapomniane wrażenia - zwolnienie przed upłynięciem 3 miesięcy o ile sami nie odejdziecie

Zostaw opinię o PPHU POLARIS sp. j. Bondariew - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU POLARIS sp. j. Bondariew