"MEBLODEX-BIS" Piotr Kwiatkowski

Opinie o "MEBLODEX-BIS" Piotr Kwiatkowski

Marek

Polecam tą firme

były pracownik

Pracowałem jakiś czas temu w Meblodex-Bis . Kombinacji z umowami uczy Państwo . szefostwo aby pracownik zarabiał więcej robi co może . Zawsze pensje na czas . Owszem nie znosi i nie toleruje próźniactwa w pracy i braku odpowiedzialności. Tych którzy na to zasługują traktuje na wysokim poziomie. Jeśli jesteś pracowity i szanujesz pracę polecam . Ja odszedłem z przyczyn/ losowych i do dziś nie znalazłem takiego pracodawcy . Praca po godzinach? owszem ale za każdą godzinę jest płacone ... naprawdę polecam .. Meble na wysokim poziomie .. nawet jeśli coś nie tak ... poprawki na koszt firmy ..

Zostaw opinię o "MEBLODEX-BIS" Piotr Kwiatkowski - Suchedniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MEBLODEX-BIS" Piotr Kwiatkowski