Jacek Kamiński Meble Na Wymiar

Działdowo

Opinie o Jacek Kamiński Meble Na Wymiar

prel
użytkownik zarejestrowany

Meble są na wymiar @kosmet, więc każdy projekt jest robiony osobno, stąd wyższa cena

wymagający, wkurzająco dokładny ale duzo sie nauczyłem. Robota zorganizowana, dobry sprzęt i materiały z górnej półki, szef wiedział co chce kasa spoko

klient

jestem bardzo zadowolona z mebli wykonanych przez Pana Jacka. Pełen profesjonalizm.

Pracownik BYŁY na szczęście

Burak w 100% i prostak. Klientów traktuje jak gów.. Jest miły do momentu wzięcia zaliczki a później odwala lipę na zamówieniu a to jak traktuje pracowników to kwestia czasu a wszystko ujrzy światło dzienne. Cwaniak który uważa że dorobi się szybko kosztem Klientów i pracowników - nie te czasy ! Karma wszystko pamięta. Nie polecam tego pana i jego pseudo firemki!!!

Zostaw opinię o Jacek Kamiński Meble Na Wymiar - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jacek Kamiński Meble Na Wymiar