Agram

Lublin

Opinie o Agram

Marta

@pompa2 z Twojego wpisu wynika, że w pracy w Agram przeszkadzała Ci atmosfera. W związku z tym, że minął już rok od zamieszczenia Twojej opinii, może mógłbyś napisać, czy zaszły jakieś zmiany w wewnątrz struktur firmy Agram?

ktoś

Chyba teraz nie ma takiej oferty pracy @Marek, bo widocznie szybko się rozeszło. Może jest szansa, żeby niedługo coś innego się pojawiło, wiecie może? Dzięki

ola

Czyżby czas na Pinguin?

Angela

Starania to nie wszystko nie zawsze zostajesz w agramie. Na niekazdej zmianie jest fajna atmosfera zalezy na jakiego czlowieka trafisz

Angela

angela

nabor do chłodni jest zawsze maj czerwiec sezon tez tam pracowalam tam bez ukladow nic nie osiagniesz ale jest fajnie milo

rusałka

Nie wiem ale to jest twoja prawda ja tam pracuję już 6 lat ale znam całkiem inną prawdę uważam że jak ktoś się stara i zależy mu na pracy nie ma podstaw do narzekań

witek

Hej, kolega proponuje mi, żebym rozejżał się za pracą w Agramie przy owocach i warzywach. Mówi, że jest świetna atmosfera pracy i ludzie naprawdę trzymają sie razem. Czy ktoś słyszał o aktualnych naborach do firmy? Jak to jest z rozmową kwalifikacyjną, trzeba się wykazać jakąś konkretną wiedzą? czy wymagają jakichś skomplikowanych rzeczy?

jiooo

Z innej beczki, nie idzie czasem ktoś jutro do pracy pierwszy dzien na 7:45 do Eurocash na mełgiewskie 30 ?

ja

Witam Dzisiaj zadzwoniła do mnie pani z trenkwaldera i oferuje mi prace własnie w agramie na wózku widłowym . Mam pytanie czy jest ktos tutaj kto pracował bądż pracuje na tym stanowisku. ???

zik

Chyba sam nawet nie przypuszcza jak wielką zrobił mi przysługę teraz wiem co to znaczy zarabiać i mieć dookoła życzliwych i chętnych do pomocy kolegów i współpracowników

pompa2

(usunięte przez moderatora) to mało powiedziane mam na myśli to że tam mężczyzn na produkcji ma się za nic a kobiety oczywiście żądzą... Człowiek jest tylko człowiekiem my mężczyźni też jesteśmy tylko ludźmi szkoda sobie szarpać nerwy co tu dużo mówić, jeden wielki kołchoz tona tona i wraz mało wysypane a potem dziwią się że są zwroty??? za grosz tolerancji dla drugiego człowieka.. Pozdrowienia dla wszystkich pracowników Trenkwalder....

zik

W Motyczu jest podobnie ludzie bardziej przyjaźni i życzliwi ale szaleje tam kierownik o usposobieniu (usunięte przez moderatora)

bpt

Nie będę w tej chwili pisać źle o firmie bo jako byłej pracownicy nie wypada. Ale z przykrością stwierdzam fakt, że tak nie powinno dziać się w żadnej firmie. Co do pracy tam jestem głęboko rozczarowana ( tam nie liczy sie pracowitość, czy staranność a tylko układy)

ktoś

Była pracownica - 2012-06-01 16:22:24 Pracowałam w firmie Agram i bardzo miło wspominam ten okres,owszem zdarzały się jakieś niedociągnięcia ale to jest normalne,nie ma pracy idealnej(nie była to moja pierwsza i jedyna praca).A co tak szczególnie miło wspominasz, jeśli mogę zapytać? :)

Była pracownica

byly pracownik

głównie będziesz robił przy produkcji bo wozkowych maja,najwyżej pojezdzisz 4 godziny i tyle

Migotka

Hmmm trzeba szanować swą pracę jaką się ma taką sie ma . Wszystkie Wy jesteście dobre jedna druga obgaduje a do pracy się niepcha tylko .......... Oj szkoda słów jak się tylko widzi co chce się widzieć i bierze przykład z obiboków .(usunięte przez moderatora)

worker

czesciowo to pwszytko prawda co piszecie o negatywnych stronach zakladu, kazdy sciemnia jak moze aby do konca zmiany! laska co robi mikrobiologie co caly dziec sie pałeta i plotkuje:) a i kawke z kazdym wypije:) laski z kontroli to tylko o dzieicach gadaja tzn, ze nie moga zajsc w ciaze ....

pawellbn

Cal

Witam Orientuje się ktoś czy sa tam aktualnie jakies przyjęcia do pracy? Czy można się tam przyjąć bezpośrednio przez Agram czy tylko poprzez agencje Trenkwalder?

gggg

Od kiedy jesteś rzecznikiem firmy? Kto ci dał prawo wyjawiać informacje o niej? Możesz sobie komentować i pisać bzdury, które sama "zaobserwowałaś" co jest śmieszne bo nie jesteś obiektywna. Wyrzucili cię a chciałaś zostać atestującą które teraz tak poniżasz. Siedli ci na ambicje i tyle w temacie. Urażona duma nie pozwala ci zamknąć tego rozdziału.

była pracownica Agramu - Trenkwandera

Uważam, że każda tu zamieszczona opinia jest potrzebna, mamy dwie dwa różne stanowiska. Może ktoś przeczyta komentarze i stwierdzi, że nie pójdzie tam na rekrutację, zostaną tylko "najlepsi pracownicy" (czytaj etatowi). Poza tym nie obeszło się bez emocji, również ze strony osób, które w jakimś stopniu krzywdziły innych współpracowników, co uważam za sukces. Na prawdę można pracować w lepszych warunkach.

była pracownica Agramu - Trenkwandera

Witam, Dziękuję za ożywioną dyskusję, o to mi własnie chodziło. Odpowiadam tylko na wpisy dotyczące zakładu, a nie mojej osoby. Ale miło, że ktoś się interesuje ich autorką:)

Prawda

Nie nadawałaś się do pracy nawet w Agramie,dlatego teraz wylewasz tyle łez.Wróciłaś tam gdzie twoje miejsce.Większość wie o kogo chodzi.

hhehehe

była pracownica Agramu - Trenkwander tak narzekasz na Agram ale czy po tym jak cie zwolnili we wrześniu czy październiku znalazłaś inną pracę? Jeśli myślisz, że jesteś anonimowa i nikt nie wie kim jesteś to możesz się zdziwić:)

Były

Kto tu kogo szkaluje. To są fakty i cała prawda a za prawdę nikt nie karze. Zastanów się co piszesz. Cenzura i komuna się już dawno skończyła ale jak widać w Agramie nie. Jak czytam to niektóre wpisy to mam wrażenie że są pisane przez samą dyrekcję zakładu. Czego się boicie. Zacznijcie szanować ludzi to i oni będą was szanować.

Obserwator

Do kierownictwa Agram Lublin. Dlaczego osoby szkalujące Waszą firmę są nadal bezkarne.Nikt w internecie nie jest anonimowy.Niektóre zarzuty sa poważne i zostało złamane prawo.Jesteście firmą znaną i poważaną i nie powinniście pozwolić sobie na ośmieszanie.

ss

Czy ktoś może wie jakie warunki panują w oddziale w Motyczu? Z tego co tu czytam o pracy na ul. Mełgiewskiej to szkoda swojego zdrowia psychicznego :)

Zostaw opinię o Agram - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agram