F.P.U.H. Mabapa

Gliwice

Opinie o F.P.U.H. Mabapa

Klient Pompa ciepla

Uwaga ostrzegam!!! Firma oszukuje przy rozliczeniach, pracownicy nie potrafia zaplanowac instalacji a przy wykonaniu nie posiadaja wiedzy i narzedzi. Najwieksze problemy zaczynaja sie przy montazu pompy, wtedy wychodza wszystkie bledy planowania. Firma nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci aby poprawic bledy. Jesli szukasz firmy, w ktorej nie ma fachowej wiedzy, montuje sie tani material i taka usluge sprzedaje sie za duzo pieniadze to trafiles w dziesiatke!

klient

Chcesz stracić trochę zdrowia podpisz umowę z w/w firmą Mabapa a poza tym jak w poprzednich opiniach

Antoni

Beznadziejna firma , zdecydowanie nie polecam nie, nie , nie !!! . Szkoda tylko że Firma Viessmann zgodziła się na umieszczenie swojego logo na siedzibie Mabapy . Bardzo daleko im do standardów Viessmanna . Straciłem niepotrzebnie dużo pieniędzy , a właściciel nadęty , (usunięte przez administratora) bufon.

Rafal

Zgadzam się z opiniami załoga to łapanka nic nie potrafią tylko kasę brać lepiej niech sprzedają widły na tym pewnie się znają ale na pewno nie na c.o i na nowinkami czyli pompy ciepła itp nie polecam

owca

Jak najdalej od tej firmy brak profesjonalizmu przypadkowi pracownicy , jedyne co profesjonalnie robią to cisną kit o swoim profesjonaliżmie

M

Zgadzam się z powyższą opinią - dobre wrażenie na początku później droga przez mękę jak już dostaną pieniądze , a im więcej mają do wykonania to z każdym etapem robót coraz gorzej.

MM

trzeba się mocno i uważnie zastanowić , dobre jest tylko pierwsze wrażenie

Zostaw opinię o F.P.U.H. Mabapa - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.U.H. Mabapa