Opinie o Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba w Gliwice

Łuki

Pracowałem w tej firmie kilkanaście miesięcy i muszę przyznać, że opinie na GoWork są nieprawdziwe. Mabapa ma naprawdę świetny zespół ludzi który buduje bardzo dobra atmosferę. Współpraca między pracownikami jest jedną z najmocniejszych stron. Szefostwo jest przyjazne i stara się być wyrozumiałe, daje duże możliwości rozwoju. Kiedy trzeba to wymaga, ale słucha też pomysłów pracowników, co jest dosyć rzadkim zjawiskiem w innych firmach. Naprawdę polecam. Generalnie to firma dla ludzi którzy kontakty cenią sobie bardziej niż korporacyjny wyścig szczurów. Nikt nie kazał robić nadgodzin, sobót, ani odbierać telefonów po godzinach. To się ceni. Chcesz to możesz, nie chcesz to nie musisz.

Ewelina
@Łuki

Rozumiem, że w firmie można liczyć na zawarcie znajomości na lata :) Powiedz mi jeszcze, czy zdarzają się jakieś wspólne spotkania, wyjazdy?

@Łuki

Jak tam Bartek ? xD .. Trochę głupio bym się czuł na Twoim miejscu pisząc takie manipulacje ( najdelikatniej mówiąc ) . Mogłeś się chociaż przedstawić jak dorosły i odpowiedzialny Janusz Byznesu xDD . Jak tam , dalej robisz te płytkie bezwartościowe i infantylne filmiki na YT ;) . Jak nie wierzysz , to chętnie prześlę Tobie kilka nagrań z telefonu ... Pewnie rozpoznasz głos ojca ;) , taki typowy despotyczny pomieszany z socjopatą głos , no przecież wiesz o czym mówię . Mogę też przesłać rozmowę która miała na celu wymuszanie na mnie pracy w niedzielę .. Pozdrawiam serdecznie ... Wasz cichy obserwator ... :)

nick

Bo jest nieprawdziwa

Agnieszka Nowy wpis
@Prostodocelu

Bartek? Ja tu widzę, że jakieś grubsze akcje tu macie. A jak długo ten cały obserwator tu pracował, że ma takie szczegółowe info i tak bardzo jest zainteresowany losami firmy? ;p

xxx Nowy wpis

bo to kłamstwo

MichałK Nowy wpis

Witam Pracowalem w życiu u 8 pracodawców, ale to co mnie spotkało w firmie mabapa to ze świeczką w mobingowych pracowniczych horrorach szukać...pracowalem tam daaawno temu, koło 2012/13, ale niestety pamiętam to jak dziś... Właściciel "ojciec" teksty w stylu "trzebabylo Ci zrobić przy przyjęciu test na krew/kał - czy masz pracę we krwi czy w (usunięte przez administratora) rzuuca co chwile odniechcenia... Szefo Syn wlasciciela stoi udając kserowanie dokumentów i patrzy co klikasz na komputerze.. inwigilacje 8/8 h , GPS wszedzie spawdzanie wszystkiego... żeby dać opierdziel... Styl rodem z filmów szpiegowskich Pracowałem tam 3 miesiące... o 89 dni za długo...

Anna Nowy wpis
@MichałK

A nie przyszło Ci do głowy żeby gdzieś zgłosić te zachowania?

Witam mam pytanie czy zarobek 5000 zł który oferujecie w ogłoszeniu na księgową jest zgodny z prawdą? jakie trzeba mieć kwalifikacje i dlaczego ogłoszenie pojawia się tak często ,w czym tkwi problem ? domyślam się że częsta zmiana pracownicy ma swoją przyczynę? można jaśniej ?

Damian
@Kandydat

Byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej w Mabapa? Widzę że jakiś czas temu pytałeś o zarobki, więc może sam wybrałeś się na rozmowę i wiesz już coś na ten temat? Daj znać, a może ktoś inny chciałby odpowiedzieć coś o rekrutacji?

Ala
@Damian

Też się podłączam do pytania, niech ktoś odpowie!!

prostodocelu
@Kandydat

Dość osobliwe wejść tu po 4 latach od mojej "ucieczki" z tej .. hmm , nie nazwałbym tego firmą tylko kołchozem . Dobre pytanie zadałaś/łeś . Bo tak naprawdę wszystkim szukającym pracy , przy takiej częstotliwości dodawanych ogłoszeń ( czyt. Rotacja pracowników ) i nieważne czy to firma x,y,z .. od razu powinna zapalać się lampka ostrzegawcza , no cóż niektórzy na swoją zgubę nie posłuchają swojej intuicji czy zlekceważą fakty które mogą świadczyć o tym że nie warto zawierać jakiejkolwiek umowy z tą fi... nie wróć , kołchozem . Wiesz , jeszcze 2-3 lata temu widziałem że tam zarobki na OLX sięgały nawet 7tyś , szkoda że tylko na OLX xD .. I jeszcze jedna ważna sprawa . Nie ufajcie bezgranicznie temu portalowi ( tak mam na myśli Go Work ) , moderatorzy też tu manipulują , kasują opinie , dodają swoje i nie są obiektywni . I panuje tu swoista cenzura . No tak , jak w całym martwym i nie działającym kodeksie pracy w Polsce . Pozdrawiam serdecznie ps . (usunięte przez administratora) mabapę sugeruję omijać szerokim łukiem , ale i tak każdy zrobi to co uważa za słuszne . To byłem ja Jarząbek Stefan ... :)

Damian

Bardzo mieszane opinie, skąd te różnice? Warto tu pracować obecnie? Co z ludźmi bez doświadczenia, też są mile widziani? Czekam na odpowiedzi!

Czy kandydat na stanowisko PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY w firmie Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Proszę o usunięcie tej opinie której jestem autorem

Ewelina

Cześć, czy polecacie aplikować o pracę do Mabapy na stanowisko Instalatora? Widziałam, że wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji oraz umiejętności. Czy ktoś mógłby podać mi mniej więcej widełki pensji, której może się spodziewać doświadczona osoba?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba?

Elo

Na (usunięte przez administratora)szlifierke napewno

Łucja
@Elo

Miło, że ktoś odpowiada. Może napiszesz coś więcej, na przykład, jak wygląda sprawa zarobków monterów instalacji w Mabapie? Będę Ci wdzięczna.

Gutek

Jesteście pewni, że pozytywnie nie można napisać o pracy?

Witold

Z pewnością firma nie toleruje obijania się w pracy i stąd może być tak złośliwa opinia.!

@Witold

Witoldzie , z pewnością żadna firma nie toleruje obijania się w pracy , ale też w żadnej firmie wcześniej nie doświadczyłem takiego terroru psychicznego jak w mabapie . Na zachodzie taka firma już dawno byłaby skończona w wyniku pozwów i odszkodowań za mobbing ( chociaż może to dla "ciebie" za trudne słowo więc załączam link https://pl.wikipedia.org/wiki/Mobbing ) . I nie rozumiem tego infantylnego wykrzyknika na końcu , to świadczy o sporym niezrównoważeniu emocjonalnym .

Mirosław
@Prostodocelu

Czy rzeczywiście według Ciebie w firmie Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba dochodzi do zjawiska mobbingu? Jest to dosyć poważne oskarżenie względem pracodawcy, dlatego chciałbym, abyś uzasadnił swój wpis i podał przykłady, które potwierdzą to, że rzeczywiście występują w tym miejscu sytuacje, które można sklasyfikować pod to pojęcie. Może również pracując w tym miejscu, dostrzegłeś pozytywne aspekty, którymi mógłbyś się podzielić? Zachęcam do szerszej wypowiedzi na temat tego pracodawcy.

@Mirosław

"Drogi" Mirosławie . Proszę sobie zostawić takie teksty naiwnym . W Polskim budownictwie funkcjonuję od 20-u lat . I mógłbym epopeję o tym napisać , a rynek pracownika w Polsce to kiepski żart . Doskonale zdaję sobie sprawę czym jest mobbing i znam jego definicję . I niczym nie będę tego uzasadniał z uwagi na to że cała sytuacja i tak najprawdopodobniej skończy się powodem sądowym . Z czego się bardzo cieszę , bo mam całe mnóstwo dowodów na moje oskarżenia przeciwko tej firmie , i pisząc tu o tym byłbym totalnym kretynem ujawniając oficjalnie wszystkie zebrane dowody mobbingu przeciwko ww. Co zresztą doradził mi mój prawnik . Niestety nie dostrzegłem żadnych pozytywnych aspektów pracy w tej firmie .

Prostodocelu

Firma to beton (dosłownie i w przenośni) , właściciel mentalnie dalej żyje w latach 90'tych . Już pomijając fakt partactwa niektórych pracowników , podejście "sefa" wszystkich "sefów" do pracowników to jakiś skandal ( najdelikatniej mówiąc ), brak umów o pracę , wymuszanie na pracownikach pod grożbą zwolnienia pracę 7 dni w tygodniu , traktowanie pracowników jak niewolników ( ciągłe krzyki , przekleństwa i nieuzasadniona presja ) . Firma dla desperatów zarówno tych którzy szukają pracy jak i inwestorów . Na rozmowie "kawalifikacyjnej" ( nie sugerowałem się opiniami w sieci co było błędem ) wszystko wyglądało ok , póżniej zrobiło się jedno wielkie (usunięte przez administratora) . W ogłoszeniu stawki kosmiczne ( od 3000 do 6000 tyś brutto ) tylko jakimś dziwnym trafem nie poznałem nikogo w tej firmie kto by zarabiał choćby 5000 tyś brutto , a znalazłoby się kilka osób które na takie stawki zasługują . Właściciel to zwykły (usunięte przez administratora) i prostak .

Mirosław

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak aktualnie ma się sprawa rekrutacji w firmie Mabapa? Czy firma ją prowadzi, a jeśli tak to na jakie stanowisko? Jak wygląda sprawa warunków zatrudnienia oraz atmosfery w firmie? Dziękuję za informację.

Klient Pompa ciepla

Uwaga ostrzegam!!! Firma oszukuje przy rozliczeniach, pracownicy nie potrafia zaplanowac instalacji a przy wykonaniu nie posiadaja wiedzy i narzedzi. Najwieksze problemy zaczynaja sie przy montazu pompy, wtedy wychodza wszystkie bledy planowania. Firma nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci aby poprawic bledy. Jesli szukasz firmy, w ktorej nie ma fachowej wiedzy, montuje sie tani material i taka usluge sprzedaje sie za duzo pieniadze to trafiles w dziesiatke!

klient

Chcesz stracić trochę zdrowia podpisz umowę z w/w firmą Mabapa a poza tym jak w poprzednich opiniach

Antoni

Beznadziejna firma , zdecydowanie nie polecam nie, nie , nie !!! . Szkoda tylko że Firma Viessmann zgodziła się na umieszczenie swojego logo na siedzibie Mabapy . Bardzo daleko im do standardów Viessmanna . Straciłem niepotrzebnie dużo pieniędzy , a właściciel nadęty , (usunięte przez administratora) bufon.

Rafal

Zgadzam się z opiniami załoga to łapanka nic nie potrafią tylko kasę brać lepiej niech sprzedają widły na tym pewnie się znają ale na pewno nie na c.o i na nowinkami czyli pompy ciepła itp nie polecam

owca

Jak najdalej od tej firmy brak profesjonalizmu przypadkowi pracownicy , jedyne co profesjonalnie robią to cisną kit o swoim profesjonaliżmie

M

Zgadzam się z powyższą opinią - dobre wrażenie na początku później droga przez mękę jak już dostaną pieniądze , a im więcej mają do wykonania to z każdym etapem robót coraz gorzej.

MM

trzeba się mocno i uważnie zastanowić , dobre jest tylko pierwsze wrażenie

Zostaw merytoryczną opinię o Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba - Gliwice

• Jak się pracuje w Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba?

Zobacz opinie na temat firmy Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mabapa-Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Piotr Chudoba
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ignacego Daszyńskiego 427
    44-151 Gliwice