Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Mmmmmmmm

Jeżeli idzie ktoś sam na parking to po co maseczka? Więcej szkody niż pożytku sami sobie robimy tymi maseczkami tymbardziej na świeżym powietrzu nie powinniśmy ich nosić.

@Mmmmmmmm

Czytajcie że zrozumieniem ludzie. Pisze przecież że idzie nie sam i nie jest na parkingu tylko na terenie zakładu i wkoło tłum ludzi kończących pracę.

W

Co ja też będę musiał przeprosić za ustawienie całej napawarki i zarządzanie działem przez 3 miesiące. Prawda jest taka że to jest zniewaga dla mnie może ktoś mnie przeprosi w końcu za zrobienie mi badań na zawartość alkoholu zupełnie nie podstawnie tylko dlatego że się postawiłem szefowi bo ile można pracować za klepanie po plecach albo ktoś w końcu zapłaci mi za napisanie programów na napawarke bo czekam i czekam i znowu na kolejna wypłatę się nie doczekałem.

J.
@W

Idzie ktoś sam do auta komu zrobi krzywdę ze niema maski? Ktoś się boi niech nie podchodzi.

Bonifacy

Czy ktoś zakładzie ma klucze do "pojemników" z ciuchami? Czy tylko ekipa która odbiera? (Zostało coś w kieszeni przez nieuwagę.)

Nnn
@Bonifacy

Klucze do szafek na ciuchy z odzieza sa w biurze Administracji.

Kikona

Zaobserwowane! 30 IV 2020 po godz. 13.00. Dwóch zakapiorów z adm. przeprowadza dezynfekcje. Czego? Nie mają pojęcia co robią. To nie o komary, meszki czy inne gryzaki chodzi. TO COVID 19. Niech wyższe służby np. BHP mają nadzór nad tymi Cudakami.

A
@Kikona

Proszę zająć się swoimi obowiązkami a nie opisywać czyjejś pracy. Pozdrawiamy

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Bonifacy

Ma klucz od tych "pojemników/koszy" ?

Ktoś z was

Widzę że praca sprzątania opiera się w 99% w biurach. Brawo wy.!!! Domyślam się Panie że takie macie wytyczne!!! Brawo wy! Brawo kierownicy , dyrektorzy i cała reszta.. Prośbami i pismami pandemii nie zatrzymamy.

baba z jajami
@Ktoś z was

Weź człowieku myje ręce, nie łaź w grupkach zachowaj odstęp 1,5m i będzie dobrze a sprzątaniem nie zajmuj sobie głowy.

Luk

Na działach mierzą.

Ferdynand

Dlaczego na portierni nie jest badana nam temperatura i dlaczego brak płynu do odkażania rąk?

Kika
@Ferdynand

Ferdek: tirowcom nie mierzą o tobie wewnętrznemu będą, zapomnij. W tej firmie nie przestrzega się ustalonych obostrzeń.

Abba

No właśnie kiedy postój? Podobne firmy będę miała postój m.in. ikea . A chifa zdrowych ludzi ma ha ha ha:-) dodam że to zwiazki wywalczyły A u nas co robią i po co są związki? ? ?

Arnold
@Abba

IKEA nie staje tylko ogranicza produkcję, czytać dzisiejsze wiadomości.

@Abba

Chcesz postój... Weź sobie urlop albo bezpłatny albo coś innego. Taki bystry a jak cię na postojowe wyślą to pierwszy będziesz beczał że stracisz tyle pieniędzy bo nadgodzin nie będziesz mógł robić. Co do związkowy to wczytaj się w prawa i obowiązki i kodeks pracy a dopiero potem komentarze pisz. Ale kiedy masz to zrobić ... Przecież nadgodziny ważniejsze hahahaha.

@Arnold

Ikea staje od poniedziałku do świąt pok i co ! A co robi chifa w sprawie pandemi ? A njo zapomnialem dezynfekcja klamek, śniadanie w jednym rzędzie na stołówce A i najważniejsze przemowy tych najważniejszych to zdecydowanie nas uchroni od wirusa! CHIFA TO ZDROWY NAROD SKORO NADGODZINY W TYGODNIU I W SOBOTE SA PIORYTETEM !

Prakttyk
@Abba

Jedyna firma ,która się określiła konkretnie to BERO - powiedzieli krótko postój do końca kwietnia.Nie wiem jak sobie poradzą ale chyba ma ktoś tam jaja i umie chyba liczyć bo jak nie to ich szybko nie będzie.Pozdrawiam BERO i kibicuje tej firmie .... wielki szacunek dla was żeby wam się udało .....z niczego coś i 100 % kapitału polskiego gratuluje!!!!!!!!!!!!

@Prakttyk

No to super mamy już dwie firmy w naszym rejonie. Ikea i Bero brawo i gratulacje za odwagę i poszanowanie pracownika !

Kuźnia

Najpierw się gamonie zapoznajcie z kodeksem pracy. Niby z jakiej racji pracodawca ma nam płacić postojowe? Co najwyżej może wszystkich odesłać z przymusowym urlopem i ma do tego pełne prawo.

Róża

Kiedy firma zrobi postojowe.Ludzie mają tylko jedno zdrowie.

Czy w związku z sytuacja w kraju czy na Waszych działach zostały wprowadzone jakieś środki zapobiegawcze? PRZ wiadomo tam się zawsze dezynfekuja ale inne działy? Czy biurowi przejdą na pracę w domu? Czy są jakieś ograniczenia?

Właśnie też chciałbym dowiedzieć się jakie środki ostrożności wdrożył zakład.

Pracownik ;)
@Piotr

Jak na razie, to nic... Zero dezynfekcji... Czasami brak nawet mydła i te śniadania... Obowiązkowo na stołówce, gdzie siedzimy ramie w ramie i jeszcze na przeciwko. Ludzi przewija się dużo. Dbają o pracowników.

Wiadomo

Z moich informacji... We wtorek ma mieć miejsce spotkanie na szczycie,.. starosta, szefostwo z Phoenix, Bero, i naszej ukochanej matki B.Braun. pewnie coś będą ustalać na temat środków ostrożności i zapobiegawczo roznoszenia ,, wirusów,,

Dbają
@Piotr

Uważam że firma dobrze się zachowała, już od tygodnia jest zakaz podróży zagranicznych i krajowych, jest ograniczone poruszanie się między działami, wszędzie są informacje jakie środki ostrożności każdy powinien zachować, na bieżąco pracownicy są informowani o zmianach, żadni goście nie przyjeżdżają teraz do firmy, ograniczone są nawet wewnętrzne spotkania i jest możliwość pracy zdalnej dla osób które mogą tak pracować.

wlkp

Czy na STERYLIZATORNI pracuje się w systemie czterobrygadowym?

Wiadomo
@wlkp

Tam się nie pracuje. Nie jest uruchomiona. Zamrożony pieniądz który nie przynosi zysków. No chyba że już jest obstawa kierownicza co pobiera pensje za nic.

wlkp
@Wiadomo

Jest ogłoszenie na pracownika sterylizatorni w którym jest takie wymaganie: "zdolność do pracy w systemie czterobrygadowym" Pytanie czy to tak na wszelki wypadek?

Obserwator

Ciekawe który rozbił nową białą Skodę. ? Akurat tak widziałem jak wjeżdżała na lawecie na chife? Ciekawe do którego klienta w niedzielę jechał....?

Odpowiadam
@Obserwator

Strona jest przeznaczona do wyrażania opinii na temat warunków pracy a nie takich nic nie znaczących historii

Jo
@Odpowiadam

Tak tylko dobrze wiedzieć na co pracujemy.

XYZ
@Obserwator

Przedstawiciel handlowy.Potwierdzone info

A co to ma do opinie o zakładzie??

Rudy w jensach

Nie polecam tej firmy ciężko jest się wybić bez znajomości lizania, za rzetelna pracę nie docenia Cię. Jak już to ewentualnie przymkną oko na picie lub mała kreskę.

Szok
@Rudy w jensach

Picie w pracy ? Kreska ? To chyba jakieś nieporozumienie

Rudy w jensach
@Szok

Nie porozumieniem jest to że wali też sama góra aż chwilami podskakują

Po pracy
@Rudy w jensach

Po pracy każdy chyba może robić co chce i nie powinno to nikogo obchodzić

Tank
@Po pracy

Kolega pisał że to w pracy ma miejsce.

Szok
@Tank

Jakoś nie mogę w to uwierzyć żeby ktoś pozwalał sobie i innym na takie zachowanie w tych czasach....

Witek
@Szok

w jakich czasach?

To co robimy? Może jakiś strajk?

Gaweł
@Paweł

A na jakiej podstawie? Ten strajk.

Zmiana
@Paweł

Zawsze można zmienić pracę

Bielana
@Gaweł

Na podstawie jazdy rowerem po autostradzie

Zainteresowana

Widzę że komentarze dotyczą produkcji a jaka sytuacja jest w biurach ? Widziałam kilka ogłoszeń i się zastanawiam czy warto ?

Ja.
@Zainteresowana

Biurowych jest od zaj.... jak tak dalej pójdzie to ciekawe kto będzie robił fizycznie. Ogłoszenia jakie są to 90% jak nie 95% do biura. A co do pytania możesz znaleźć lepszy zakład. Pozdrawiam.

Lil
@Ja.

W biurze- presja ogromna, stres duży, zarobki słabe, odpowiedzialność ogromna i brak czasu na wszystko...a wymagania rosną...daj spokój

Swój
@Lil

Produkcja instrumentów kuleje, wręcz znika. Radzyń niestety nie spełnił oczekiwań, niestety też zniknie albo go sprzedadzą jak się skończy strefa ekonomiczu w rejonie. Wymagania dla fizycznego pracownika coraz większe, wyciskają ile się tylko da niestey nie przekłada się to na wynagrodzenia. No i ta podwyżka płac w tym roku. Całe 3,1 %.

Czytaj
@Swój

Pytanie było o biura w Nowym Tomyślu a nie produkcję...

Lil
@Swój

Wymagania są coraz większe względem wszystkich na to wychodzi... Ale na produkcji więcej zarobisz, w każdej chwili możesz wziąć urlop lub L4 -są inni. A w biurze niby tyle ludzi a jak ma przyjść co do zastępstwa to nie ma komu- więc wracasz z urlopu i na samo sprawdzenie poczty tracisz pół dnia a gdzie tu wykonać pracę...

Zainteresowana
@Lil

A nadgodziny ? Słyszałam że czasem się zdarzają w 1 dziale więcej w 2 mniej ale tu zapłacą a tam do odebrania wolnym, prawda ?

Łuki

Witam , widziałem ogłoszenie dotyczące pracy jako specjalista jakości , kontroli jakości .Może ktoś się wypowiedzieć jak to wygląda ? Jakie zarobki na start ? Wymagania?

Filut

Ha,ha ,ha ,ha ha,. Dobre sobie.

Obi

Za prawdę przepraszać? To chore!

Edek free lander
@Obi

A co to za zniewaga? Poza tym twój tekst z kropkami dokładnie nic nie mówił. Trzeba było ciapo wziąć prawnika dobrego a nie przepraszać teraz na forum praktycznie za nic. (usunięte przez administratora)

@Edek free lander

Jestem ciekawa jak koledze udowodniono że to akurat kolega pisał? A moze kolega zostawił na chwile telefon na półce i poszedł do WC lub do sklepiku zakładowego? Telefon był bez hasła zabezpieczajacego i stało się. A jezeli w domu to router był bez hasła i ktoś inny napisał pod domem? A skąd wiadomo z tego tekstu że akurat tego Pawła kolega miał na myśli? No? Jestem ciekawa?

@Kasia

No panie Mariuszu. Może kilka słów wyjaśnień?

@Kasia

A jaki to paroblem ? Idziesz do adwokata, następnie na policję składasz zawiadomienie, dalej sprawa cywilna w sądzie, sąd wydaje nakaz portalowi o udostępnienie danych przeglądarki, a co za tym idzie również IP i tyle. Wbrew pozorom wypowiadający się tutaj nie są anonimowi.

lump
@int

ip samo to nic. Trzeba jeszcze udowodnic że to akurat ja napisałem.

@lump

A ile osób z twojego gospodarstwa domowego pracuje na nożyczkach ? Jeśli tylko ty to IP mówi wszystko, oprócz tego dochodzą dane przeglądarki.

@lump

Żeby nie było dynamiczne IP też cię nie chroni ponieważ operator przechowuje historię adresów z jakimi się łączyłeś.

W

Pamiętajcie kto na kogo pracuje w tym zakładzie.

pytam
@W

na kogo ?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 108.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o