Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Marika

A miał ktoś styczność z dzialem sprzedaży? Na kogo uważać ?

mmfedsffdsf

Chifiarze to pajace ! Chifiarze to pajace ! Chifiarze to pajace ! Chifiarze to pajace !

miki

Parking powiększyli, a nadal nie ma gdzie stanąć. Porażka.

Edek z Fredem

A ten nasz durny Adaś (błeżka dupowłaz)w koncu jest tym dyrektorem czy nie jest ?A moze dopiero bedzie? Cos tak dlugo tylko kierownik i kierownik...

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
BBŚ

W tym zakładzie, układzie nawet nic nieda się kupić, żadnej maszyny czy innych rzeczy. No chyba ze jesteś kierownikiem co ma osobno działalność albo kimś dobrym znajomym gościa od mebli. Wiadomo o kogo chodzi. Co do pana ,,P,, tego od mebli, jak pan rozliczasz faktury, i pozdrawiam tez paa Królikow.....o , ladna, kosa kuchnia. Chyba na jednej fakturze wyliczona z IT, czy innym zleceniem. A kemping naszego wice...? Szkoda że nie widzieliście. Wszystko w kosztach firmy.

klos
@BBŚ

Dojną chife racz nam dać panie...

BBŚ
@BBŚ

Te puste wózki stojące bez celu na obróbce też bolą. A i tu nie ma tajemnicy skąd i za ile....

cnc_holland

Ile się zarabia na stanowisku MONTER URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH ZPD5?

Nickname

Witam, Czy ktoś wie jakie są warunki otrzymania premii rocznej?

X-mas
@Nickname

te same co w tamtym roku. Im więcej lizałeś i kablowałeś tym więcej dostaniesz .

merry crismass
@X-mas

W ubiegłym roku kablowalem, lizałem a premii nie dostałem. Jak to możliwe ?

hehe

Oooo, z nożyczek na kleszczyki psioczenie się przeniosło. Tosz to chyba jakaś zaraza w tym zakładzie

Pado

O jaką świętą chodzi????

Pani "święta"

Panie "Neno"(taki Pan odważny w słowach) zapraszam na rozmowę osobiście, skoro Pan tak wszystko o mnie wie. Pozdrawiam

Pani "święta"

Cóż widzę, że brak jaj!

To niezle szkolenie.

Świetnie bawi się kierownictwo i dyrekcja na szkoleniach w Czechach :) A pracownicy jak zawsze są w głębokim poważaniu :)

Walduś
@To niezle szkolenie.

Aj się czepiacie. Przynajmniej się czegoś na tym szkoleniu nauczyli - że kluby relacjonują swoje imprezy z użyciem aparatów. Następnym razem też się pomalują jak reszta...... :P

Krzychu
@Walduś

Jaki klub?

ulka
@Krzychu

zasada jest prosta. Szlachta sie bawi a robole na to robia.

alwaro

Cześć wszystkim. Kiedyś tam był wpis o zablokowaniu ronda przy b.braun. Może jakieś propozycje co do daty? A mam jeszcze jedno do dodania.... Kto ma chęć oddać krew proponuję to zrobić od 26.11 do 9.12.2018. Co wy nato? Myslę że w ten sposób też pokażemy że umiemy się zjednoczyc. Jak nie rondo to tak im pokażmy. Choć rondo tez proponuje, jakiś konkretny termin? A może w tym samym okresie co krew....? Zeby zbytnio sobie wyjazdu z parkingu nie blokować. Ludzie pokażmy zarządowi ze mamy jaja i coś zróbmy.

Edzio
@alwaro

Pogadaj z Sidem albo Łaszczem i jeszcze z kilkoma pajacami. Oni ci pomogą zrealizowac ten pomysł.

@Edzio

Ty się chłopie zdecyduj, chcesz więcej zarabiać czy nie ?

Jack

Do związków zawodowych... Co z poniedziałkiem 12 listopada ? Mamy wszyscy wolne? Bo słyszałem że niektóre działy muszą iść a niektóre mają prawo wyboru... Więc jak to jest ? Proszę o szybką odp

zaprzyjaźniony
@Jack

To jak wy pracujecie ? Na 5 dni przed 12 listopada załoga nie wie jak pracuję ? W tak dużej firmie. Gdzie są harmonogramy czasu pracy ?

Majk
@zaprzyjaźniony

12 Listopada w ramach wolnego proponuję szkolenie w Brooklynie.

LiziPupa
@Majk

Myślę że, te insynuacje są nie na miejscu każdy ma prawo bawić się za firmowe pieniądze i nic nam do tego...

Sid
@Jack

O co wam chodzi. Ja moge przyjsc w ten poniedziałek. Zarobie sobie a wy narzekajcie. Macie (usunięte przez administratora) a nie marudzic.

Archanioł
@Sid

Ty naprawdę jesteś matoł

Ala
@Sid

przeciez wiadomo że wiekszego głaba w zakładzie ba w powiecie nie znajdziecie jak sid.

M

Przepraszam za wpis na portalu w dniu 3 kwietnia 2018 o godz 15:51

nm
@M

A co to się stało że nagle przepraszasz ?

Kaczynski

Niema bo 500 plus

Stach

Wiadomo coś o premiach rocznych?

Brambor

Pisać mi tu coś bo nudno się robi.

XxX

No i brawo Piotrek. Frekwencja się liczy. Bez tego ani rusz. Także inteligentni inaczej pseudo zwiazkowcy,się kłóćcie a reszta nie zapisanych niech się zastanowi czy dobrze że związki wogole są. Bo fakt jest taki że bez nich niema NAS. Chyba że chcecie w najbliższej przyszłości robić za szmaty.

@XxX

Dla mnie sytuacja jest jasna. Skoro przez tyle lat działające w firmie organizacje związkowe nie kiwnęły palcem, aby poprawić sytuacje dla zwykłego, szarego pracownika to w najbliższym czasie również nic w tym kierunku nie zrobią. Czytając wcześniejsze wypowiedzi - jak myślę osób, które celowo opluwają nowo utworzony Związek Zawodowy powtarzam wszystkim : Nie rozliczajcie dzisiaj bo trzeba mieć charyzmę aby utworzyć organizacje związkową która nie jest na usługach pracodawcy. Rozliczajcie wtedy gdy przyjdzie na to czas (patrz wybory). Do tego czasu powinniście wspierać założycieli a nie wypluwać swoje żale na forach internetowych. Dla mnie osobiście dziwna sytuacja - wybory zarządu "Metalowców", oraz "Solidarności" i żadnego kandydata - człowieka który powinien już dawno rozsadzić ten układ zamknięty. Jeżeli nic w tym temacie się nie zmieni to zapewniam, że sytuacja dla każdego pracownika pod względem zarobków czy regulaminów pracy niestety się nie zmieni, a pozostanie tylko Państwu użalanie się na forach.

Kika.
@XxX

BUDOWLANI-ilu Was już jest ?

były

Popieram ,,chłopaka,, Znam was wszystkich. No ale czego można się spodziewać po kolesiu co ryje pod swoim byłym działem, ale jak trzeba nadgodziny robić to wie gdzie wleźć. Brawo panie A.B.

Tiaaa, jasne

Z Bani?
@były

Byly przez takich ludzi jak Ty, pan (usunięte przez administratora) nic nie zmieni w tym zakladzie lepiej bys pomogl naprawic ten zakolesiony zaklad panu(usunięte przez administratora) niz caly dzien siedzisz na necie i piszesz hejty na czyjąś osobe najlatwiej jest kogos obrazac w sieci ale na zywo to bys sie zesral w portki ,no ale trudno musimy nauczyc sie zyc w otoczeniu (usunięte przez administratora) co maja za male ciusiaki i nie potrafia powiedziec wprost co ich boli lub co gorsza musimy podawac takim wirtualnym trzepaką reke w zakladzie nie pozdrawiam

Piotrek
@były

Jesteście wszyscy niepoważnie szkoda tylko że mamy taka mała frekwencję związków zawodowych. A co to za związki Pana(usunięte przez administratora) te związki już nic nie zmienia ludzie jak chcecie coś wywalczyć to zapisujcie się obojętnie do jakich.

chłopak

....co tam ,,budowlani,, ? Jakie plany na najbliższą przyszłość? Tyle pomysłów mieliście i co? Lipa! Tylko z telefonem przy uchu was widać, niewiem do siebie dzwonicie czy gdzie? Ech... Standard. Tylko na sobie patrzycie tacy jesteście, tacy byliście i będziecie. Nie zrobicie nic. Za ciency jesteście,... Pozdrawiamy :-)

Mmm
@chłopak

Na siebie piszę się na siebie

Jasiu
@chłopak

Chyba "Chłopak"to ktoś z narzedziowni ? Brawo leniuchy ????.

Wieśniak

To wszystko wina Błożka. Łyn jest łodpowiedzialny za ten cały bałagan i syf na prodłykcji. Nie ma na niego młocnych? Gdzie są Niemce czy Łukaszyk?

@Wieśniak

Prezes Bożek - to jeden z najlepszych inżynierów jaki się trafił Chifie od wielu ,wielu lat !

Dziuzdiak.

Nie gwiazdorz pajacu z małym stażem co ci dundel z nosa leci.

@Dziuzdiak.

Naucz się korzystać z internetu

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 8 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o