Opinie o FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad

Natalia

W zakładce PRACA można znaleźć informacje o tym, że poszukiwani są kandydaci do pracy jako kierowca. Poszukiwani są zarówno kierowcy do pracy na wyjazdach zagranicznych, jak i kierowcy krajowi. Co warto wiedzieć o pracy na tym stanowisku właśnie w BACATRANS? Co wyróżnia firmę na tle innych pracodawców z branży?

gerwazy

najpierw to trzeba zaczac pracowac a pozniej myslec o benefitach, kiedys na swieta cos dorzucili tylko te grudniowe nie listopadowe :)

gerwazy

fredyk

@obrotowy na szczęście nie do końca zrozumiałem Twój komentarz i mówiąc szczerze chyba nawet nie chce. Mam pytanie odnośnie właśnie tych wcześniej już wspomnianych benefitów - są czy ich nie ma. W końcu zbliża się koniec roku

obrotowy

dorzucic to Ci moze Angela jak jestes z bliskiego wschodu a nie Baca

thgdc

Swietnie że atmosfera u nich dopisuje @palon, to doskonały dowód na to, że relacje między pracownikami są bardzo dobre i lepiej się wtedy wypełnia swoje obowiązki. Zastanawiam się czy mają teraz jakieś oferty pracy, wiecie? Dzięki

stefan

pracowałem tam ostatnio fakt zero premi nawet jak siedzisz u mechaników z samochodem kilka dni to nie zarabiasz nic a przy aucie musisz byc mechanik sie nie wyrobi z naprawą to wracasz autobusem kasa na czas chociaż to pracujesz od rana do nocy a potem słyszysz krytyki że auto dużo pali albo mało płacone bo trase sobie wybierałeś krótką a to wszystko za 100 zł wiec powodzenia

kierowca rajdowca
@stefan 15.08.2016 10:57

zastanawia mnie jedno , piszecie ,że ciągła rotacja w tej firmie , tylko nie doczytałem czemu ? mało płaci tzn ile po kraju ? O co tak faktycznie się wkurzacie ? o to ze weekendy pracujące ? . ile tak dziennie km przejezdzacie . ? jeśli chodzi o to ze musicie byc przy mechanikach a firma nie placi za czas który musicie byc przy mechaniku to prawda ze nie płaci ? jeśli to prawda to nie fer . proszę o odpowiedz . Dzwoniłem kiedyś własnie do pana jacka i nie bardzo mu na rękę przyjmować niedoświadczonych kierowców . Tylko pytanie skąd będą się brać Ci doświadczeni kierowcy ? Myślę ze jak gdzieś są doswiadczeni kierowcy to szukają dobrze płatnej pracy a nie za 2700 i to chyba brutto czy na rękę daje jacek ?

on

Jezdzilem u Bacy na solowce wszystko ok, kasa zawsze na czas, spedytorka w porządku. Ja odszedłem -praca w soboty mi nie odpowiadała. Spedytorzy planuja tak jak zarzadzi szef, jak kazuje im wysyłać auta na piątek wysyłają co wiaze się ze zjazdam w soboty. Załoga wśród kierowców generalnie w porządku . Jest zawsze 2-3 co mieszają ale jak masz swój rozum i robisz swoje co roku podwyżkę dostajesz.

ja

unikajcie tam pracy bo dyspozytorka S.ma cos nie tak zawsze w piątki znajduje załadunki na noc idaleko a wiadomoże pózniej niemająjakoni się dostac do domu bo paniusia mysli tylko o sobie współczuje kierowcąże majątaką dyspozytorke do bani

Łoś

Systemy motywowania to wiadomo zawsze jest pozytywna rzecz, zwłaszcza, że niektóre prace mają na to lekko... wywalone. Natomiast tutaj przynajmniej szef o Ciebie dba :)

ja

takie sprostowanie każdy kto znajduje załadunek niech pomysli że jest piątek i szuka się takiego żeby było dobrze a nie żle

ja

niby ok tylko dyspozytorki myslą w piątki o własnym domu a kierowców wykiwuja znajdują załadunki z dala od domów a wiadomo że niewyrobią się na powrót,dojeżdzają dopiero w soboty po południu,bez sensu z takimi dyspozytorkami

Lek

@KIERO to bardzo dobra informacja, że szef oferuje co rok podwyżki. Jednak to jakiś system motywowania pracownika do dalszej pracy. Jak pracuje się cały czas za jedną kasę, to w końcu przychodzi moment, że staje się w miejscu i nie wiadomo co dalej. A tu jest jakiś progres, całkiem sympatycznie to wygląda.

KIERO

Ja też nie mam nic do zarzucenia jeśli chodzi o prace w firmie BACATRANS . Pracowałem tam ponad rok i kasa zawsze na czas , po rozmowie z kierowcami którzy do tej pory pracują , szef co roku daje podwyzki i ci co jezdzą i dają cos od siebie a nie tylko chcą brac to mają juz pod 3 tyś zł na ręke co mysle ze sa to dobre pieniądze jak na solówce i zjazdy na weekendy do domów . A jesli chodzi o atmosfere to jest ok , tylko zeby było ok to do tanga trzeba dwojka . A z szefem zawsze mozna sie dogadać . Ogłoszenie wisi bo z tego co wiem dokupuja samochody a poza tym to z kierowcami tez jest roznie .

arek

Dla mnie to najważniejsze jest czy ktoś płaci na czas czy nie, a z tego co wiem u Pana Jacka, w Bieszczadach to raczej nie było problemu z wypłatami terminowymi, przynajmniej ja nie spotkałem się z czymś takim. Także polecam. Co do tego czy auta przeladowane to szczerze mówiąc rożnie to z tym bywa.

Luk

Bylem kiedys mechanikiem i niepowiem zlego slowa uczciwe podchodzie do tematu ja wiele zawdzieczam Jackowi sam kiedys glupi numer mu zrobilem i zaluje wiec nie piszcie glupot tylko podejdzie do sprawy powaznie

kierowca

jak jest teraz w bacy?? bo potrzebują kierowców, atmosfera, wypłacalni są??

jacek

Pracowałem tam i było ok. (usunięte przez administratora)

Al_Guti

driver- pracujesz tam?? możesz coś wiecej na temat tej firmy powiedziec??

driver

super firma i szef , wszystko tak jak trzeba , Ci którzy mają dużo do powiedzenia pewnie mają tez dużo do zarzucenia , polecam gorąco

Zostaw opinię o FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHUT BACATRANS Jacek Bieszczad