PUH SCARLETT - Biuro Handlowe KARCHER

Opinie o PUH SCARLETT - Biuro Handlowe KARCHER

Wyrolowany

umowy w tej firmie są wirtualne, płaca jest niby ustalona ale to nie znaczy że zarobisz tyle ile było powiedziane...wynagrodzenie nie zawsze bylo na czas i często niezgodne z przepracowanymi godzinami. podpisywałem osobne umowy co miesiac i co? tylko jedena umowa przetrwała do rozliczenia.. czyli rozliczałem sie tylko za jeden miesiac (pit), a reszete pracowałem na 'czarno' o czym nic mi nie bylo wiadomo z racji tego ze podpisałem jakieś 'umowy'... Kierownik który urzęduje na Fiacie to dobry manipulant uważajcie na tą firmę wyzysk i wyzysk nie polecam..

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy PUH SCARLETT - Biuro Handlowe KARCHER ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw opinię o PUH SCARLETT - Biuro Handlowe KARCHER - Bielsko-biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH SCARLETT - Biuro Handlowe KARCHER