Piekarnia Dar Zboża

Opinie o Piekarnia Dar Zboża

okłamana

nie zatrudnia formalnie ,wypłata wynagrodzenia jest z 20 dniowym opóźnieniem ,po kawałku kasy nie wywiązuje się z umówionej stawki kłamiąc w oczy że takiej rozmowy nie było.częsta zmiana pracowników,piekarzy ,cukierników,ekspedientki,kierowców.absolutnie nie dbają o pracowników szefowa traktuje ich jak zakłamane śmieci.mała budka bez prawa włączenia klimatyzacji-za drogo w leci+ 30 stopni,w zimie -10

Zostaw opinię o Piekarnia Dar Zboża - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Dar Zboża