SP nr 31 w Krakowie

Kraków

Opinie o SP nr 31 w Krakowie

oliwia

Masakra. Pani dyrektor zamknięta na jakiekolwiek uwagi ze strony rodziców, wszystko co jest nie tak po jej myśli jest od razu negowane i nie ma możliwości dialogu. Nauczyciele sterowani, każdego rodzica traktują jak wroga nr 1. Bardzo fajni są natomiast nauczyciele od nauczania wczesnoszkolnego, jazda zaczyna się od 4 klasy.

Dero

Czy może ktoś mi pomóc i powiedzieć gdzie szukać ofert u nich

Ewelina

Potwierdzam wypowiedź Krzysztofa. W ubiegłe wakacje kilkadziesiąt dzieci zostało przeniesione do innych szkół. Rok w rok szkoła 31 traci uczniów. powodem jest opieka w szkole a gdy dochodzi do wypadku zwala sie winę na rodziców lub uczniów. A przecież wina jest po stronie opiekunów bo to oni odpowiadaja za Nasze pociechy. Zdecydowanie Odradzam wszystkim tą szkołę.

Krzysztof

Odradzam tą szkołę. Brak opieki nad dziećmi. Rozgrywki między rodzicami a szkołą następnie odbijają się na dzieciach. Pedagog szkolny niekompetentny a w razie problemów odsyła do sądu rodzinnego uczniów szkolnych. Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o SP nr 31 w Krakowie - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SP nr 31 w Krakowie