T@jm

Kraków

Opinie o T@jm

Alicja

@ktos, to bardzo dobrze. A z czego jesteś najbardziej zadowolony?

nie wyrabiam

a ja mam tyle grup w tym roku, ze juz nie wyrabiam, byle do swiat... ;)

ktos

dobrze mi się tu pracuje, mam stawke jaka chciałem i spoko grupy

prostak

rzeczywiście jest to całkiem niezła rekomendacja .

Aneta Lewandowska

Pracuje w tej szkole od września, wszystko w jak najlepszym porządku.

Natasza Z.

Odpowiada mi praca tutaj, pieniazki ok wspolpraca ok, robie swoje

pytanko

to napisz cos wiecej bo nie wiem czy w to wchodzic,warto czy nie?

j.k.

Aplikowac zawsze mozna i wszedzie a czy czlowieka zatrudnia to co innego. Moim zdaniem kazdy moze sobie zyczyc jakiej stawki chce ale czy mu sie uda to osobna kwestia, grunt to zdrowe podejscie

szukam pracy

Szukam pracy w szkolach jezykowych i miedzy innymi aplikowalem do tej. Napiszcie cos wiecej jakie warunki wspolpracy itd. bo jesli pieniadze nie najgorsze to czego wiecej wymagac...

kocham uczyc

Informuje ze to juz moj trzeci post dzisiaj, bo jest kilka firm o tej nazwie i juz nie wiem czy to chodzi o to samo czgy co innego. Najwyzej niech ktos mnie poprawi bo chce napisac o szkole jezykowej dla ktorej ucze trzy lata i uwazam ze bede wiarygodna. Polecam ale nie zachecam bo nowe osoby zabieraja mi godziny a ja potrzebuje kasy bo splacam samochod. Opinie wystawiam jak najbardziej pozytywna.

Kasia

A ja lubie tu pracowac :)

spartanin

Komu życie miłe, niech ucieka od (usunięte przez moderatora) i jego szkoły T@jm, potwierdzam wszystkie opinie, że to (usunięte przez moderatora) i naciągacz niekompetentny.!

Zostaw opinię o T@jm - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T@jm