V-TEL

Kielce

Opinie o V-TEL

wiiitek

no właśnie, ja tak samo się podpinam do tego pytania właśnie!

gazel

Hej, a jak dokładnie wyglądają te rozmowy rekrutacyjne w V-Tel, może się wypowiedziec ktos, kto niedawno przechodził ten żmudny proces rekrutacyjny? O co takiego pytają na rozmowach i ile etapów ma sama rekrutacja? Interesuje mnie także ile czasu zajął cały proces, bo jednak szukanie pracy to nie praca i żyć za coś trzeba.

Woli

Nadal ciężko mi w niektórych przypadkach zrozumieć na czym więc polega ingerencja tej firmy w życie człowieka, właściciela pojazdu i środowisko. Rozumiem, że w konkretnych świadczeniach są wyłączenia, nie mniej jednak w pozostałych sytuacjach świadczenia przysługują, pytanie czy klienci z nich korzystają...

sadec

szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną...i jak z ta umową jest rzeczywiscie pensja tez wypłacana terminowo i w całosci ktos wie cos wiecej ...?

Pipu

Nawet nie wiem co sądzić o nich. Niby oferują usługi dla korporacji czy obiektów szkolnych, uczelnianych, ale sądząc po samej stronie internetowej nie wiem czy warto byłoby im zaufać. Czy ktoś pracujący u nich w Kielcach mógłby mi podpowiedzieć jak w rzeczywistości wygląda sprzedaż ich produktów i jaki jest odbiór klientów?

kkkk

widzę że v- srel wznowił rekrutację . żal.pl

abc

czy widzial ktos ogloszenie , w ktorym potrzebuja pracownika do biura?co o tym sadzicie?

no co ty gadasz że na finansową?? bank otwiera?? hehe

ktoś

W uzasadnieniu należy wykazać, że między stronami istnieje stosunek pracy. Służyć temu może przede wszystkim >>>>umowa o pracę

ktoś

Drogi Rafale :) Nie jeden Rafał zapewne pracował w tej firmie, więc by nie wprowadzać nikogo w błąd mógłbyś podać inicjał swojego nazwiska Pozdrawiam serdecznie :)

Rafał

bardzo ciekawe to co tu wyczytalem ja mam ksero podpisanych przeze mnie umów. niezle jaja:-) jeszcze raz pozdrawiam

Rafał

witam fajne forum troszkę poczytam. potem się wypowiem. nie boję się podać swojego imienia:-) pozdrawiam P.S. miałem przyjemność współpracować z tą firmą:-)

mrrr

doczekamy...tak....( usunięte przez administratora )

ktossss

i jak otrzymaliście należne pieniądze, czy nadal czekacie ?:D:D

aaaaa

(usunięte przez administratora)jak wiekszosc tego typu ludzikow,dorobia sie dzieki uprzejmosci wielkich korporacji, a potem bez skrupolow uciekaja i zakladaja wlasne firmy, w ktorych wykorzystuja podpatrzone pomysly;a jak skoncza sie utarte schematy to sami nie potrafia nic madrego wymyslic i pozostaje im tylko improwizacja( usunięte przez administratora )

kto

Zenek opinie te w żadnym razie nie są przesadzone,są nawet niedokończone odpowiednio. Fakt faktem,że ludzie mogliby używać bardziej kulturalnych słów i wypowiadać się tylko merytorycznie.

zenek

Te opinie są momentami przesadzone, ale z resztą przypadków niestety trudno się nie zgodzić:(

znakostrzegawczy

ogloszenia z V-srela nie ustaja, ludzie omijajcie ta firemke najszerszym lukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba,ze kogos wyjatkowo nie lubicie to mozecie go poslac tam do pracy:))

opinia

Każdy pracodawca, w którego firmie jest obecne zjawisko ponadprzecietnej rotacji budzi podejrzenie. Naprawdę w naszym kraju mamy tak wielu niezdolnych, nieambitnych i niepracowitych ludzi, którzy się nie sprawdzają w danym zawodzie i zostają wydaleni z pracy?A może mamy tak wielu ludzi,którzy sami odchodzą dla kaprysu? Nie wierzę, że wśród tylu chętnych, zdeterminowanych, a wręcz zdesperowanych kandydatów nie znajdzie się kilku prawdziwych fachowców. (usunięte przez administratora)A może pracodawcy sami ponoszą winę za nieprofesjonalizm w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych. Inna sprawa jest taka, że dzisiaj zatrudnia byle kto byle kogo, żeby ten byle ktoś nie zorientował się w byle jakiej sytuacji:)

gabrych

Miałem tam iść jutro na rozmowę o pracę ale widzę, (usunięte przez administratora)ogłoszenia tej firmy można spotkać na każdym kroku, różne portale, anonse itp ale to też daje obraz, że musi tam być duża rotacja, a czemu tak często ludzie odchodzą? coś tam jest nie tak. żegnam dobranoc

Kazdy normalny czlowiek czytajac te komentarze i tak bedzie myslal swoje i nie sugerowal sie czyimis opiniami. Dopoki nie zobacze, nie uwierze. Jest jednak pewne ale...z taka iloscia komentarzy negatywnych i w takim tonie nie spotkalam sie nigdzie, a ze zawsze w plotkach jest odrobina prawdy,wiec napewno nie zaryzykowalabym pracy tam.

Mily

Sda prosze nie zartuj......

sda

opłaca się na telemarketera tam isc?

bylem ostatnio na rozmowie w tej firmie i rozmawialem z panem bardzo nieprzyjemnym i jakims dziwnym....ale fakt obiecywali ze duzo mozna zarobic tak( usunięte przez administratora )to proste niby u nich. [usunięte przez moderatora]

igraszka

Ale sie tu narobilo a mialam tam pracowac Chwała Bogu że tam nie poszlam. pozdrawiam

Były( usunięte przez administratora ) został zwolniony za : - przekręty - niekompetencję - nieudolne koorydonowanie biurem Jego komentarze na tym forum są swoistą zemstą za zwolnienie go z pracy.

to i ja chetnie wzmocnie szeregi ze swietokrzyska ekipa... niedlugo sie skontaktujemy

ludzie , dorosnijcie. wy sie w ogole nie nadajecie do zadnej pracy. reprezentujecie najnizszy poziom. oczy mi zwiedly jak to czytalem. wszelka krytyka powinna byc konstruktywna i powinna zachowac podstawowe normy kultury.

jedna wielka porazka!!!

ciekawy

ile oni płacą za umowę podpisaną w terenie przez przedstawiciela

pracuś

yetii - 2010-10-05 18:40:54 mam propozycję pracy i interesuje mnie naprawde ile da sie zarobic i jak to wyglada od kuchni Kolego na tego typu forach wypowiadają się ludzie którym sie nie powiodło w pracy i piszą negatywy aby się usprawiedliwić. Znajdź chociaż jedną firmę która nie ma negatywów. Chyba że jesteś jedną z tych osób które najpierw dla podpuchy zadają pytanie aby później na nie odpowiedzieć. Generalnie zarobki są uzależnione od Twojej skuteczności.

pracownik!

jestem ciekawa jakie ty masz opinie od firm w których pracowałes zasada jest jedna jak pracujesz i masz wyniki to i zarabiasz PROSTE!!

pracownik!

Zenada? to chyba ty! jak nie podpisujesz to i zwrotów nie masz logiczne!!

do anonima

daj sobie spokój z v telem szkoda czasu naprawde..

jutro mam w Kielcach rozmowe ws pracy. Nie jestem jakos przekonany do tej firmy, warto wogóle zawracac sobie tym glowe? Podpowie ktos?

a i nie rozumie tego " w dwie osoby jeżdziliśmy w aucie, cały dzień zmarnowany na wiosce :/..." O CO CHODZI, KTO MI TO WYTŁUMACZY???? a co z tego że w dwie osoby...nie rozumię....i dlaczego zmarnowany jak w dwie...przynajmniej jest z kim pogadać :) (: i u klienta w dwie osoby to ok!!! JAK KLIENT MA PODPISAĆ UMOWĘ TO PODPISZE NAWET JAK 5 OSÓB DO NIEGO PRZYJDZIE, A JAK NIE BĘDZIE CHCIAŁ TO NAWET JAKBY KTOŚ KLĘKAŁ TO NIE I KONIEC... NO TAK CZY NIE????

witam wszystkich!!! no ja pracuje już trochę trochę to się odniosę do wypowiedzi pt. "cała prawda......"!!!!! szczerze to wkurzają mnie wypowiedzi typu "było tak że dojechać nie mogłem"...no ja pierniczę, a co to nasza wina że śnieg padał, bo zima była...jak ktoś jeździć nie potrafi to i na parkingu pół aut wyrozbija :)!!! następne co mnie wkurza "umówiony byłem i okazało się że radiówki"...proszę bardzo, ale o tym, że cała miejscowość ma kabel, a jakiś cholerny przekaźnik radiowy jest 5 kilometrów w lesie to klienci nie raczą wspomnieć...i co wtedy????(może pan x mi odpowie, skoro tak wszystko wie??)... nikt przecież celowo nie umawia radiówek, bez przesady.... kolejna sprawa to spady...no sorry...takie świetne wyniki, ale z tego to spadów pół, więc szkoda gadać...osoba która tak miała napisać "prawdę" sama zapomniała wspomnieć że zatrudniła się tylko po to żeby napisać byle co, zgarnąć kasę i zwiać bez konsekwencji (i tak było, patrząc na ta ilość spadów).

Drodzy koledzy, pamiętajcie o tym że tu dodaje się komentarze a nie prowadzi dyskusje ! Dla mnie są one mało wiarygodne bo zazwyczaj wszystkie negatywy są dodawane przez jedną góra dwie osoby. Ciekawe jakby się czuli Ci którzy tak odważnie piszą jak to dużo sprzedawali i jak zostali oszukani, gdyby zostały tu ujawnione ich dane personalne oraz wyniki ? I trochę kultury kolego, Tobie nikt tutaj nie ubliża. To tylko źle świadczy o Tobie. Jeżeli Ci ulży to pisz sobie to bólu, może od razu powinieneś dodać 100 negatywów.

Ja w V-tel pracuje już 6 miesięcy i jestem zadowolony. Na początku było ciężko ale dałem radę.

Zostaw opinię o V-TEL - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V-TEL