V-TEL

Zamość

Opinie o V-TEL

Alicja

@Adaś, praca na jakim stanowisku Cię interesuje?

Adaś

Szukam pracy, czy tutaj jest jakaś fajna oferta???

Zarka

Sam bym się chętnie zatrudnij w tej firmie lecz niestety nie mogę znaleźć ani informacji na temat firmy ani też ofert pracy w V-TEL z Zamościa, znajdzie się ktoś na forum kto mógłby mi powiedzieć kilka informacji na temat tej firmy ? Słyszałem już co nieco ale niestety nic potwierdzonego. No i kiedy będzie jakąś rekrutacja ?

olanta

Cóż firma pochodzi z Zamościa i odnoszę wrażenie, że oferuje usługi na tym samym terenie. Nie chcę być źle myślącym człowiekiem, ale firma jest dosyć mała więc może nie potrzebuje od razu nowych pracowników. Zastanawiam się czy jest ktoś kto z nimi współpracował i byłby w stanie udzielić bardziej precyzyjnych informacji.

owoc

ja wysłałem aplikację czy myślicie, że warto wysłać maila (ewentualnie zadzwonić) do tej firmy z zapytaniem czy proces rekrutacyjny jest już zakończony, czy lepiej czekać cierpliwie, a może po prostu przyjąć, że proces rekrutacji na to stanowisko się już zakończył bo czekam dosyć długo i nie wiem co mam myslec ...

Majk

Mam wrażenie, że nikt w ogóle nie przegląda tego forum, bo pracownicy chyba zupełnie się tutaj nie wypowiadają. Na dobrą sprawę ciężko nawet znaleźć jakieś informacje w internecie na temat samej firmy i profilu działania, także myślę, że nie tylko ja będę wdzięczny za wszelkie informacje na temat tego jak działa firma.

witam nie boje się podać swojego imienia!!! bo wiem jak tam jest!!! i powiem mam za parę dni, jak w końcu porozmawiam z niejakim ądrianem:-) pozdrowionka

marko

Mam propozycje pracy w vtelu i zastanawiam sie komu wierzyc? opinie sa bardzo rozległe, jak dno to dno a jak da sie pracowac to da sie pracowac. Kazdy na pewno moze miec swoja opinie no ale czy w tej firmie po prostu kreca walki czy trzeba po prostu pracowac i mydlic ludziom oczy? prosił bym o opninie

luis

porażka to z ciebie a jak masz taką opinie to powiedz to prosto w oczy.. pokaz mi firme o ktorej są same superlatywy [usunięte przez admina]

handlowiec

Wszystko zależy co będziesz sprzedawał, bo jak Dialog to jest przeje.... a jak Play do nawet nieźle, bo Play sprzedaje się firmom a Dialog ludziom na wiochach.

były pracownik

Ja pracowałem 5 miesięcy i tylko raz był poślizg z kasą. Ogólnie ok.

Ja pracuej od ponad misiąca i pierwsza pensja ok. zobaczymy jak będzie dalej. Opinie pracowników w firmie ogólnie są pozytywne ale przewinęła się jedna osoba która wyleciała z hukiem.

taka JA

A jak z wypłatami w tej firmie? Czy są solidni?

pol

Ja pracuje już 4 miesiące i jak na razie nie jest źle( zawsze mogłoby być lepiej). Ale trzeba się liczyć z ciężką pracą, jak chce się zarabiać.

taka JA

Czy ktoś może współpracował z firmą V-TEL w Zamościu? Proszę o opinie na temat tej firmy.

Zostaw opinię o V-TEL - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie V-TEL