żabka

Inowrocław

Opinie o żabka

Tak ..to wszystko prawda i takie praktyki prowadzone sa w każdej ŻABCE w Inowrocławiu.Powinni zrobic porządek jak zrobili w Biedronkach i Polo !!

praktyki w sklepie Żabka ul kasztelańska -ajent [usunięte przez moderatora].budzą oburzenie: pracownicy informują o zatrudnianiu na pół etatu1/3 etatu ,[usunięte przez moderatora] mimo że pracują na cały etat,a nawet więcej..tydzien pracy jest 56godzinny! zatrudnianiu pod pozorem szkoleń bez wynagrodzenia, zatrudnianiu bez standardowych badań lekarskich oraz standardowych szkoleń BHP, przekraczaniu ustawowego czasu pracy, oraz niepłaceniu za nadgodziny zgodnie z wymogami prawa pracy,nie udzielanie dni wolnych ustawowo.oraz naleznych urlopow.

Zostaw opinię o żabka - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie żabka