Omena

Chiny

Opinie o Omena

feliks3

Aby być w stanie mówić płynnie w języku obcym jest wspaniałe, większość ludzi nadal nie mają zaufania do tego. Jeśli jesteś atrakcyjną nauczycielką, należy rozważyć Preply. Dołącz praca dla nauczycieli chiński Lublin www.preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-chińskiego

Omena

Widze że po wpisach nawet regionalny z 66 rószył do boju ,no i cóż nadal,bujasz w obłokach,A jak towar lipny to nadal wałek,roladka i smalec,a i mielone mieszane z starociami ,ale coś czeba pisać,przeciesz katrola tuż tuz,Ale tego nie zmienisz gdzieś cza popchnąć ścinki,Regionalny z pszczyny co to za leszcz,Buja w obłokach tak jak jeżdzi po sklepach i wpisy robi do zeszyciku żenada.No ale czeba się wykazać przed dyrekcją,Jak to mówią kawa papierosek,i jest świat kolorowy.

Zostaw opinię o Omena - Chiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omena