Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy

Legnica

Opinie o Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy

ojtak
użytkownik zarejestrowany

@ja - przecież praca w hurtowni mięsa może nie należy do najprzyjemniejszych, ale trzeba z czegoś żyć i utrzymać swoją rodziną. Zarobki nie są tragiczne, zawsze to lepsze niż nic. Wiadomo, że branża skupu mięsa rządzi się swoimi prawami, ale najważniejsze, żeby atmosfera w pracy była poprawna dla pracowników.

ja

Ludzie ,przychodzicie do pracy najmniej wymagajacej myslenia, od samego poczatku wiecie co macie robic i za jaka kase to co czego oczekujecie? Dodatkow? Premii? A za co? Skoro podstawycyh rzeczy za ktore dostajecie te 1100 nie robicie dobrze. Kazdy chcialby byc dyrektore przynajmniej z jego pensja a nic nie robic. Wezcie sie porzadnie do roboty a nie za narzekanie a bedziecie mogli ptosic o ppdwyzke lub znajdziecie lepsza prace.P.S.macie czelnosc publiczniekogos krytykowac to miejcie odwage sie przedstawic bo anonimowo to kazdy glupa lubi rznac

szczególną uwagę trzeba zwrócić na daty produktów!!!potrafią wcisnąć tuż przed końcem terminem ważności produkt-nie miła obsługa

Praca na 4 rano. Zero jakiś dodatków. Kokosy normalnie 1100 na reke za taką prace to śmiech i hańba. Ciągłe obelgi i jakieś swoje ale i wielkie wymagania. problem z urlopem. Pracowałem krótki czas i podziekowałem pracodawcy

Zostaw opinię o Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia mięsa i wędlin szumlańscy