Spec-Poż

Opinie o Spec-Poż

Lupo

Witam. Czy może ktoś się orientuje czy nowo powstałe firmy będą szukać ludzi z branży elektrycznej?

@Lupo

NIE DOTYCZY TO SPEC POZ-U .Nowe powstałe firmy po co to pytać na profilu Spec Poż

Wloch

Co Cię to obchodzi marudo? Pilnuj swojej (usunięte przez administratora) i swojej roboty. Taki ciekawy to zadzwoń i zapytaj, a nie w plotki po internetach się bawisz.

Ciekawy

Witam. Jak teraz radzą sobie pracownicy biurowi z nawałem zadań i obowiązków w pracy? Czy je sumiennie wykonują?

Henryka

Dzień dobry. Chciałabym uzyskać opinie koelgow z pracy na temat pana Wojtka. Podobno pracował długo w Specpoz i zajmował się projektami oraz zarządzaniem ludźmi. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.

Fire
@Henryka

Z tego co wiem już tam nie pracuje. Zapamiętałem go jako donosiciela, osobę nie szczerą, nie sympatyczną. Radzę omijać szerokim łukiem.

¯\_(ツ)_/¯

Krótko mówiąc: BYŁ NAJMONDRZEJSZY ZE WSZYSTKICH •́ ‿ ,•̀ a przynajmniej za takiego się uważał

@Henryka

Nawet kiedyś petycja poszła do szefa żeby go zwolnił. Prawie cała kadra się podpisała. Taki był lubiany.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spec-Poż? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca - Dostawca?

Wiwerena

Chyba nie ma na świecie osoby która by niepopełnila w życiu żadnego błędu. Grunt to nie popełniać tychsamych w kółko. Owszem można tez niepopełniac błędów wystarczy tylko siedzieć w miejscu a i tacy sie znajdą co powiedzą, że zle siedzi.

Ups

Trochę się w życiu przepracowało i zawsze byli w pracy normalni ludzie. Wiec zapewne i tu zasada jest ta sama. Wystarczy zdrowe podejście do pracy.

Wielki Wacław

Sam sobie odpowiadasz na własne komentarze ?

Mam tylko kilka pytanie to dlaczego tam jeszcze pracujecie? Jest masa firm w Białymstoku ofert pracy dla fachowców elektryków automatyków odgroma ?(usunięte przez administratora)Jak uważałem że mnie źle traktują to poprostu zmieniałem pracę o obecnej złego słowa nie powiem dodam ze długo pracuje w jednej firmie. Bywa różnie ale grunt to się umieć odnaleźć i robic swoje. Osobiście zainteresowala mnie ta firma bo ma fajne godziny pracy na ktore w mojej obecnej nie mam szans. Dodatkow moge sie czegos nowego nauczyć. To nie reklama tylko poważne pytanie człowieka z zewnątrz.

Trzeci sort

Czy może już wiadomo gdzie będzie wigilia i jakie będą premie świąteczne?

Gustaw

Wszystko jest w porządku. Jak ktoś umie się dogadać to wypłata na czas i umowa o prace od pierwszego dnia, atmosfera jak najbardziej na plus. Dobrze że polecasz innym bo to naprawdę dobra firma, są możliwości rozwoju i awansu i potrzebne są nowe twarze. A co do tych plotek i chamskich komentarzy to piszą je zwykli nieudacznicy, instalatorzy albo pracownicy z działu budowlanego.

Lolek

Jak wygląda ścieżka zawodowa w tej firmie? Jak można szybko liczyć na awans? I na jakie stawki można liczyć?

Bolesław

Czy wszyscy dostali podwyżkę czy tylko towarzysz z Białorusi? Ale skoro to międzynarodowa firma to są inne preferencje.

Łukasz

Ale przecież Endrju ma rację :D Czemu tak bardzo wtrącacie się w sprawy podwyżek kolegi z pracy? Nie lepiej zająć się swoją robotą?

Bolesław

Jaka jest rotacja? Dużo ludzi odchodzi? Czy to kwestia płacy?

Stefek

Jakie są stawki na początek? I czy są wolne miejsca? Jestem zainteresowany kierowniczym stanowiskiem.

Co wchodzi w socjal Spec-Poż?

Kuba

Na jakie stawki można liczyć i jakie są warunki na delegacji? Może ktoś się podzieli informacja. Dzięki

Wielki Wacław

O co kruszysz kopię? Jesteś dobry to zarobisz kasę jak kadra, ale musisz mieć delikatny język. Nie patrz na ogłoszenie tylko wal z papierami. Piątkę masz jak bank.

Fafik

To pilnuj porządku! Teraz sapiesz. Dbaj o sprzęt, a wtedy docenia twoją pracę

Pedro

A kiedy przeprowadzka do nowego biurowca? Podobno jest już na wykończeniu. Teraz dopiero konkurencja zobaczy.

Wielki Wacław

Jak gdzie? Na miejscu garaży zwanych magazynami. Pytanie tylko kiedy parapetówka i wielki grill?

Wiktoria

Mamy już styczeń więc pewnie możecie napisać coś więcej na ten temat. Jak było? Czy było w ogóle w tym roku coś organizowane skoro mamy obostrzenia z powodu pandemii? Fajnie, że w ogóle firma wychodzi z taką inicjatywą i można w ten sposób się bardziej zintegrować między sobą.

Mumio

Co opowiadasz! Szef by tak nie postąpił! Wkłada wiele starań w to, aby wszyscy pracownicy czuli się docenieni a ty opowiadasz takie głupoty. Wiem że były premie świąteczne, tylko nie wszystkim się należały więc otrzymali zasłużeni ludzie dla firmy. Pozdrawiam p. (usunięte przez administratora)!

Zniesmaczony
@Mumio

Również dołączam się do poniższego pytania dotyczącego docenienia Zasług i wkładu swoich pracowników. Jakież to wymagania trzeba spełniać w oczach szefostwa jak również kierowników poszczególnych działów w firmie aby zostać docenionym za swój czas, wkład i wysiłek poświęcony pracy, aby chociaż raz w roku w świątecznym gronie współpracowników nie zostać olanym przez szefa ? Ja rozumiem, że koperta w święta to miła rzecz, ale otrzymywanie jej za plecami pozostałych kolegów wysłuchując jednoczenie słów pod tytułem: ... tylko nie mów nikomu ... , to żadna sprawiedliwość ani szacunek do pozostałych.

Przyjaciel

(usunięte przez administratora) jest przyzwoitym i religijnym człowiekiem. Nie wiem dlaczego tyle jadu. Jak komuś się nie podoba praca niech negocjuje warunki, lub odchodzi. Po co bicie piany na forum. W realu wszyscy siedzą cicho i przytakują. Popatrzyć trzeba na kadrę, ona sobie świetnie radzi czego i wam życzę.

Bobo

Ty się nie zastanawiaj się, tylko szukaj innej! Kasę to ty zobaczysz, ale tylko w obietnicach. Poczytaj dokładnie wpisy. Ktoś słusznie nazwał to specnaz. Tutaj pracują albo desperaci albo kombinatorzy.

Rafał

Jestem elektrykiem i chciałbym aplikować do SpecPoz. Proszę o informację na ile mogę liczyć w okresie próbnym? Czy firma gwarantuje stabilne zatrudnie? Czytam opinie i nie mam pewności czy warto. Proszę o informację. Pozdrawiam

Konrad
@Rafał

@Rafał. Tak jak pisałem, jestem jedynie kandydatem i pewnie zamierzamy składać na to samo miejsce. Jak chodziłem po innych rozmowach to różnie firmy płacą, a jak oni to nie wiem.

¯\_(⊙_ʖ⊙)_/¯
@Konrad

Złóż CV, przyjdź na rozmowę, gdy już dostaniesz zatrudnienie, wówczas przekonasz się na własnej osobie jak wygląda praca. Kwestie związane z wynagrodzeniem poznasz podczas rozmowy. Jedynie dodam abyś nie wierzył w bajki o jakimś rozwoju , szkoleniach, super premiach czy awansie na kierownika działu po trzech miesiącach pracy, gdyż i takie bajki były wciskane nowo zatrudnionym przez jednego jegomościa. Natomiast w razie wątpliwości, czy w kwestiach typowo porównawczych zawsze pozostaje konkurencyjna firma.

Mirosław

Dlaczego rozwiązanie umowy miałoby kończyć się Sądem Pracy? Co masz na myśli?

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Spec-Poż?

ek

Podejście jest żadne. Każdy tu jest traktowany jak potencjalne zagrożenie w obawie przed ujawnieniem '' jakichkolwiek informacji ''. Oczywiście niektórzy są wobec innych w porządku, jednakże odradzałbym bliższych kontaktów z tą firmą(usunięte przez administratora)

Marzena
@ek

To nieciekawie. Ale i tak chciałabym poznać nieco więcej szczegółów, dotyczących pracy w Spec-Poż. Słyszałam, że firma ta rozpoczęła działalność w roku 1989 i od tego czasu nieustannie się rozwija, stawiając czoło wyzwaniom współczesnego rynku i wymaganiom Klientów. Może wiesz, czy potrzebują tam teraz nowych pracowników? Bardzo przydałaby mi się ta informacja.

Przemo

Może nie każdy pracownik musi być szkolony a ci którzy tego potrzebują to szkolą się?

Zostaw merytoryczną opinię o Spec-Poż - Białystok

• Jak się pracuje w Spec-Poż?

Zobacz opinie na temat firmy Spec-Poż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec-Poż?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec-Poż